Sleduj nás

Fury: Styly vyhrávají zápasy, Joshua bohužel na Ruize nemá

Fury: Styly vyhrávají zápasy, Joshua bohužel na Ruize nemá

Je to už více než týden a svět se stále vzpamatovává z šoku, který mu připravil Andy Ruiz. Boxer, na něhož se usmálo štěstí, když vypadl ze hry Joshuův první soupeř Jarrell Miller, se chopil své příležitosti zuby i nehty a domů si odnesl čtyři cenné pásy.

Otázkou však zůstává, byl to doopravdy takový šok? Každý z nás má nějakou slabinu a Anthony opravdu té noci do ringu kráčel jako prase na porážku. Totéž neuniklo ani jeho krajanovi Tysonovi Furymu.


„Když jsem Joshuu viděl, jak vstupuje do ringu bez jediných známek potu, bez flašky vody a bez energie, hned jsem si v duchu řekl: ‚Tenhle chlápek bude knokautován.‘ A taky že se tak stalo! Už předem jsem tušil, že bude mít potíže s Ruizovým stylem boje - styly vyhrávají zápasy - ale tenhle přístup to jenom podtrhl,“ pravil Fury pro stanici ESPN.

Nyní je v plánu odveta, která se uskuteční v listopadu nebo v prosinci letošního roku. Promotér Eddie Hearn by ji rád podnikl v Anglii, doposud se však o místě konání ještě nerozhodlo. Počítejme, že se tak stane co nevidět.


„Upřímně… Andy vždy porazí Joshuu, to je můj názor. Když se podíváte na Joshuovo tělo, nevypadá, že by se na zápasy nepřipravoval. Potíž je v tom, že on měl být psem v boji a místo toho se odehrával boj v jeho hlavě. Co jsem viděl, mi jednoznačně řeklo, že on v tom ringu být ani nechce. Myslím si, že se to na něm podepíše a prohraje i odvetu. Styly vyhrávají zápasy a Andy Ruiz je Joshuův kryptonit,“ doplnil Fury.


Další články