Sleduj nás

Fury: Stále jsem tlustý, škaredý a plešatý, ale stále zde nemám konkurenci

Fury: Stále jsem tlustý, škaredý a plešatý, ale stále zde nemám konkurenci

Tlustý, ošklivý a bez vlasů. Když se měl Tyson Fury v době karantény popsat, jak vypadá, nedržel se vůbec při zdi. Vše bylo dozajista vyřčeno s patřičnou dávkou humoru, který nicméně doprovázelo i vysoké sebevědomí, že v těžké váze nemá britský obr konkurenci.

Velká Británie je stále odříznuta od zbytku světa a vypadá to, že nějakou chvíli ještě bude. Zdali a kdy se Fury dočká trilogie s Wilderem, to teď nehodlá řešit. Prozatím si zůstává jenom jistý tím, že až to přijde, vykoná svou práci. „Deontay dostane další poctivé bití. Ať už o něm kolují jakékoliv řeči, že chce nechat vyplatit, že měl příliš těžký kostým, že ho bolela ruka apod., ve třetím zápase ho opět moc rád vrátím zpátky do reality,“ uváděl proslulý „Gypsy King“, v jehož moci je momentálně prestižní zelený pás federace WBC.


Tyson má za sebou docela temnou drogovou minulost. Poctivým tréninkem a neustálou dřinou se z ní však dokázal dostat a nyní díky tomu odložil i plány o svém předčasném důchodu. „Původně jsem chtěl skončit po třech zápasech, ale když to tak vidím, stejně bych neměl co jiného na práci,“ vysvětloval Fury, který ani v této obtížné době nelení a každý den si údajně dává čtyři fáze tréninku. „Až se vše opět rozeběhne, já budu připravený a budu ve formě,“ přisliboval.

Dokdy se tedy Fury plánuje udržet ve hře? „Klitschko zápasil do svých čtyřiceti a spousta dalších boxerů stále pokračuje i po překonání této hranice. Box nedělám kvůli penězům, dokonce ani kvůli titulům, věnuji se mu proto, že mě baví a činí mě šťastným… A tak tu teď stojím mezi vámi, osamocená superstar těžké váhy. Stále jsem tlustý, škaredý, vysoký a plešatý, ale stále zde nemám konkurenci,“ doplnil Fury, který teď pravidelně konverzuje se svými fanoušky během živých přenosů na Instagramu.Další články