Sleduj nás

Fury se vysmíval „přeceňovanému“ Wilderovi: Jen se podívejte na jeho vyzáblé nožičky. Musí být rád, že může chodit!

Fury se vysmíval „přeceňovanému“ Wilderovi: Jen se podívejte na jeho vyzáblé nožičky. Musí být rád, že může chodit!

Z jejich odvetného duelu prozatím sice sešlo, ale přesto si oba dva borci z těžké váhy stále vjíždějí do vlasů. Wilder Furymu naposledy vyčetl, že kdyby nešňupal koks, který mu dodal extra energii, pak by se z jeho knockdownů už neprobudil. Fury tedy nyní vrací úder.

„Deontay má jen plnou hubu keců, ale skutek utek. Neporazil mě tehdy a neporazil by mě ani příště. Jen se podívejte na ty jeho vyzáblé nožičky. Musí být rád, že se na nich udrží! Nechápu, jak jeho slova může brát někdo vážně, však tohle není ani žádný zápasník,“ urážel Fury bezchybnou šňůru amerického bojovníka.

Faktem nicméně zůstává, že jej tento „vyzáblej“ zápasník dokázal na začátku prosince 2018 dvakrát poslat k zemi. V obou případech se Tyson probral a k tomu si vyboxoval „alespoň“ remízu.

„Vždy, dokud v sobě najdu trochu síly pokračovat, tak to nevzdám. Wilder měl po tom těžkém knockdownu více než dvě minuty, aby mě dorazil, ale nezvládl to, protože na to neměl,“ poukazoval na neschopnost svého soupeře. „Jediný způsob, jak by mě dokázal porazit, je ten, že by mě umlátil železnou holí, a to navíc v době, kdy by mě nachytal v tvrdém spánku,“ pokračoval v rýpání.


Zdali dojde na odvetu, to je ve hvězdách. Je možné, že si oba dva boxeři teď odmlátí jeden dva duely s někým jiným a pak se k sobě vrátí.

„Možné je všechno, Wilder ví, kde mě najde. Mám teď nějaké nabídky, nic však není oficiálního,“ říkal Fury, v jehož souvislosti se skloňuje i jméno Anthonyho Joshuy. „S Joshuou nepůjdu, dokud nepředvede něco velkého na té zahraniční scéně. Pokud se bojíte zápasit s tenkými nožkami Deontaye Wildera, pak nemůžete očekávat, že se utkáte se mnou,“ dodával.


Kam pokračovat? 

Fury daroval všechny peníze ze zápasu s Wilderem na charitu

Odveta mezi Wilderem a Furym padla. Místo ní se dostavila válka slov


Další články