Sleduj nás

Fury se vysmál „neboxerovi“ Wilderovi. Čeká tě ještě větší škola než v prvním zápase! vzkazuje mu

Fury se vysmál „neboxerovi“ Wilderovi. Čeká tě ještě větší škola než v prvním zápase! vzkazuje mu

Britský obr Tyson Fury nebyl ohromen tím, co viděl během víkendového představení v Las Vegas. Deontay Wilder si sice do kolonky úspěchů připsal další velice působivé KO, ale kromě jedné dobré rány údajně nepředvedl nic impozantního. A to už zafungovalo jako voda na Tysonův mlýn.

„Wilder nemá kromě šťastného úderu proti mně žádnou šanci,“ vysmíval se Gypsy King svému budoucímu soupeři. „Připrav se, že dostaneš ještě větší školu než v prvním zápase!“ vzkazoval mu.

Už jen tato slova vzbudila řadu reakcí. Fanoušci se předčasně naladili na souboj, kterého bychom se měli dočkat v únoru nového roku. Oba boxeři tento termín potvrdili. Slíbené datum by nás mělo odkázat konkrétně na 23. den v měsíci. Prakticky čekáme jen na oficiální potvrzení ze strany organizace.

Deontay Wilder a Tyson Fury se spolu poprvé střeli na začátku prosince minulého roku. Tehdy z toho vznikla z pohledu obou zúčastněných stran velmi sporná remíza. Zatímco si jedenatřicetiletý rodák z Manchesteru stěžoval, že bodoví sudí byli slepí a měli mu jasně přiřadit výhru, tak jeho americký protějšek kontroval tím, že Tysona během zápasu uspal a rozhodčí v ringu odpočítával příliš pomalu.


Od tohoto vzájemného střetu podstoupili oba borci shodně již dva duely. Tyson porazil Toma Schwarze a Ottu Wallina, Wilder Dominica Breazealeho s Luisem Ortizem. Nyní se jejich cesty střetnou ještě jednou a vítěz si pak s největší pravděpodobností půjde pro sjednocovací bitvu s vítězem duelu Ruiz – Joshua. Inu jak vidno, čekají nás velké věci.


Další články