Sleduj nás

Fury popsal chvíli, která ho přesvědčila, že ho Wilder nemůže porazit

Fury popsal chvíli, která ho přesvědčila, že ho Wilder nemůže porazit

Aktuální držitel pásu těžké váhy federace WBC popsal zážitek, který ho ujistil v tom, že si právě tento prestižní klenot ukradne jenom sám pro sebe.

Tyson „Gypsy King“ Fury (30-0, 21 KO) přemohl letos v únoru dříve neomylného krále Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (42-1-1, 41 KO).

Jednalo se o velmi dominantní představení, které bylo podpořeno velkou dávkou sebevědomí. A to sebevědomí se údajně zrodilo už více než rok předtím.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Deontay Wilder slaví vítězství v boxu

„Říkal jsem vám, že se chystám Deontaye knockoutovat. Nedělal jsem si srandu,“ dal se do vysvětlování Fury.


„Věděl jsem, že nemůžu být poražen. Pokud by mě měl dát, stalo by se to už v našem prvním zápase, když jsem ještě nebyl ve formě, neboť jsem se vrátil po tříleté pauze,“ zmiňoval.

„Sežral jsem Wilderovy nejlepší rány a on mě nemohl ani udržet na zemi, když mě na ni poslal. V ten moment jsem si uvědomil, že mě určitě neporazí. To byl ten zlomový moment, který mi do odvety dodal ohromnou sílu,“ doplnil dvaatřicetiletý obr z Manchesteru, jenž se vrátí ke své povinné obhajobě a zároveň i trilogii s Bronzovým Bombarďákem 19. prosince.


Další články