Sleduj nás

Fury: Pokud se Usyk bude účastnit mého fightu s Chisorou, profackuju ho už v hledišti

Fury: Pokud se Usyk bude účastnit mého fightu s Chisorou, profackuju ho už v hledišti
Oleksandr Usyk by měl prý velmi dobře zvážit, zdali se nyní o víkendu přijde osobně podívat na zápas Furyho s Chisorou.

Co se Gypsy King vrátil z důchodu, rozhodl se, že chce zápas co nejdříve. Nejlépe hned v listopadu či na začátku prosince. Po tom, co nedopadla jednání s Anthonym Joshuou, vyzval Dereka Chisoru, který tento zájem opětoval.

Pokud Tyson Fury uspěje, připíše si na konto třetí úspěšnou obhajobu svého pásu těžké váhy federace WBC. A samozřejmě mu to znovu otevře i brány k dalším možnostem… Jako je například velký sjednocující souboj s Oleksandrem Usykem.

Tady je se ovšem třeba zastavit. Jen co v mediích padlo Usykovo jméno, Fury se hned rozohnil. Vzpomněl si totiž, jaké mu tento „ukrajinský skrček“ dělal naschvály a jak oddálil již předchozí konání případného sjednocujícího zápasu.

tyson fury box zapas prosinec Tyson Fury


„O Usykovi přede mnou ani nemluvte. Opravdu nezmiňujte jméno toho sráče,“ řekl Fury pro iFL TV. „Ten zamindrákovaný Ukrajinec mě už hodně sere. To vám říkám, že pokud se bude účastnit mého fightu s Chisorou, tak vyskočím z ringu a půjdu ho profackovat hned do hlediště!“ slíbil.

„Usyk mě nedávno nazval opilcem, bláznem a kdoví co ještě. Ano, rád se napiju, ano, jsem také jen člověk, ale jsem zatracená těžká váha oproti němu. On je zasraný trpaslík, kterého bych si vysadil na zahrádku, kdyby mi přišel pod ruce,“ dodal Fury.


Další články