Sleduj nás

Fury: Mlátit Wildera je zábava, která mě nikdy nepřestane nudit

Fury: Mlátit Wildera je zábava, která mě nikdy nepřestane nudit

I navzdory odkladnému termínu se Tyson Fury těší na svůj třetí zápas s Deontayem Wilderem.

Bronzový Bombarďák seděl na trůnu těžké váhy federace WBC dlouhých pět let, než mu Gypsy King připravil první porážku v kariéře. A jednalo se vskutku o dominantní představení.

„To je jedna z těch věcí, ze kterých cítíte hrdost,“ říká Fury o svém posledním výkonu. „Opravdu jsem udělal to, co jsem předtím řekl, že se chystám udělat.“


„Na světě není moc lidí, zejména ve světě boxu, kteří udělají to, co během propagace zápasu říkají,“ přibližoval.


Gypsy King se stal novým vládcem federace WBC a do své vitríny úspěchů přidal poslední cenný triumf, který mu chyběl. Nyní je jeho sbírka kompletní.

S ohledem na předem podepsanou smlouvu se však Fury bude muset Wilderovi postavit ještě potřetí. Původní termín byl domluven na léto, nový nás odkazuje na podzim.

„Těším se, až bude tahle epidemie za námi a až se dá celý svět zase do pořádku, abych se opět mohl vrátit ke své práci,“ uvedl Tyson.


„Jsem pyšný na svůj výkon z posledního zápasu. Teď jsem však povinen Wilderovi ještě trochu přidat. Žádný strach, mlácení Deontaye Wildera je zábava, která mě nikdy nepřestane nudit,“ uzavřel Fury v pořadu Good Morning Britain.


Další články