Sleduj nás

Fury: Joshua už není panic. Vy*ebalo s ním tlusté prase a pak i týpek ze střední váhy

Fury: Joshua už není panic. Vy*ebalo s ním tlusté prase a pak i týpek ze střední váhy
Tyson Fury pokračuje ve verbálním útoku, kterým se Anthonymu Joshuovi snaží dostat do hlavy.

Pokud se mu to povede jako minule, když se měl „AJ“ střetnout s Usykem poprvé, bude z toho opět nadělení.

Sám Anthony tehdy přiznal, že neustále myslel na to, jak mu spousta lidí, a to včetně Tysona, vyčítalo, že není žádný technický boxer, který by dokázal držet krok s takovým profesionálem, jako je Usyk. A ejhle, on se o to pokusil a vážně to nedokázal.

Nyní Tyson Fury rozjíždí podobný trashtalk, tentokrát už ale Joshuu nebere jako nějakého šampiona, spíše jen „průměrňáka“, který od Usyka dostane znovu bití.

„Joshuova bublina už dávno splaskla. Teď už všichni víme, že není nedotčený. Už to není panic. Vyjebalo s ním to tlusté prase s pouhou třítýdenní přípravou a potom mu dal na prdel i ten týpek ze střední váhy, který ho navíc porazí teď znova,“ pustil si Tyson ústa na špacír.


„Usyk není těžká váha, je to střední váha. Možná ho zatím nikdo neporazil, ale to je z toho důvodu, že nečelil nikomu pořádnému,“ vypověděl.

tyson fury reakce zapas

Následně k Furymu přišel i jeden dotaz. Zdali si svým trashtalkem pouze nestaví obrannou hráz, protože to je ve skutečnosti on, kdo se Joshuy bojí, a tak doufá, že znova prohraje.


„Ano, teď jste na to kápli,“ zněla Furyho reakce. „Mám z Joshuy naděláno. Ten člověk má žulovou bradu a srdce ze zlata. Nikdy se nevzdává. Má vše, co správný šampion má mít. Už teď se mi třesou nohy," smál se.

https://youtu.be/2b7n5AmMS2c

Další články