Sleduj nás

Fury: Hodně jsem lízal ku*du, abych si posílil čelist

Fury: Hodně jsem lízal ku*du, abych si posílil čelist

Tyson „Gypsy King“ Fury (29-0-1, 20 KO) přišel na způsob, jak si před odvetou s knokautovým mágem Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (42-0-1, 41 KO) zpevnit čelist.

Vše údajně spočívá ve snadném tréninku, který může provádět vesměs každý. Stačí mít jen při sobě ženu a nabídnout jí pravidelné chvilky rozkoše. Aspoň takto se to snaží popsat britský velikán.

„Mám víru ve svou čelist. Myslím si, že je dost odolná, protože jsem ji pravidelně posiloval lízáním ku*dy,“ reagoval Fury, který nám tak poodhalil další část své přípravy proti ověřené KO síle svého soupeře.

Deontay Wilder se považuje za nejbrutálnější a zároveň nejlepší těžkou váhu celé historie boxu. Gypsy King se proti tomuto tvrzení na kanálu Sky Sports důrazně ohradil.


„Nemůže být nejlepší, pokud mě nedokáže zastavit. Rozumíte? Napoprvé jsem ochutnal jeho největší rány, ale zvládl jsem se postavit. Nějaké prohlašování, že tady má nejtvrdší pravačku a že je nejlepší ze všech, to je naprosto zcestné,“ popichoval Fury.

Následně i zpochybnil soupeřovu sílu. „Deontay zde rozhodně není nejsilnější. Ve skutečnosti je to jeho rychlost, co mu vyhrává zápasy. Ty údery mohou být občas lstivé, pokud je nejste schopni včas zachytit,“ dodával.


Další články