Sleduj nás

Fury: Až s Wilderem skončím, přestane mít o box zájem

Fury: Až s Wilderem skončím, přestane mít o box zájem

Velkou ránu přímo pod pás se rozhodl vypálit britský obr Tyson Fury, který se jen pár chvil před kýženou odvetou snaží rozhodit aktuálního krále těžké váhy federace WBC Deontaye Wildera.

Jedenatřicetiletý rodák z Manchesteru si hraje se svým soupeřem (a v podstatě i celou veřejností) takovou podivnou slovní hru, že nikdo vlastně neví, co od něho může očekávat.

Tyson totiž změnil trenéra s tím úmyslem, že se bude chtít prezentovat zcela novým stylem, který se má zakládat na více přímočarém boji a také větší KO síle. Nejedná se však jenom o tzv. „mind games“? 


„Čekají mě poslední tři zápasy. Deontay Wilder, Anthony Joshua a patrně Dillian Whyte nebo Dereck Chisora, pak pověsím rukavice na hřebík,“ pronesl Fury na stanici BT Sport, kde nezapomněl upozornit i na to, že všechny tři zápasy vyhraje.


Nutno však dodat, že Wilder v případě prohry může aktivovat klauzuli o odvetě. Tím by se tyto plány mohly nabořit nebo minimálně trochu oddálit.

„Žádný další zápas nebude potřeba,“ prohlásil sebevědomě Fury. „Deontaye se chystám opravdu tvrdě knokautovat. A jakmile s ním skončím, tak už o žádnou odvetu nebude jevit zájem, box pro něj skončí,“ doplnil se závěrečným sdělením i pro svého krajana Anthonyho Joshuu, kterému naopak vzkázal, ať zůstane ve střehu, protože se ho chystá zmlátit hned po Wilderovi.  


Další články