Sleduj nás

Frankie Edgar: Rád bych jednou řekl svým dětem, že jsem bojoval s Conorem McGregorem

Frankie Edgar: Rád bych jednou řekl svým dětem, že jsem bojoval s Conorem McGregorem

Irský zápasník původem z Dublinu je v tomto bojovém světě již jakýsi fenomén, s nímž by se chtěl jednoho dne utkat každý. Bývalý šampion z lehké váhy Frankie Edgar navíc věří, že  by si na něm smlsnul. 

Sedm a třicet let a stále při chuti. Bojovník s přezdívkou „The Answer“ již před sebou nemá moc hádanek, avšak poslední, kterou by rád vyřešil, je ta, zdali dokáže přemoct kdysi slavného Conora McGregora.

Frankie Edgar si v UFC věří


Dle vlastník slov to možné je a my bychom se určitě měli na co těšit „Přál bych si, aby to vyšlo. Náš zápas se měl uskutečnit již několik let dozadu, ovšem nakonec z toho sešlo. Nikdo ale nezapomíná a i staré sliby by se měly plnit,“ uvedl. 

Kdyby se tak stalo, Conor by „možná“ pro něho bohužel musel zpět do pérové váhy, jenže o něčem takovém asi ani neuvažuje. „Co se mě týče, zpátky nahoru nepůjdu, ale on by mohl za mnou. Já i on máme něco společného - oba chceme bojovat o titul - a vítěz by tu šanci mohl dostat,“ vysvětloval. 


A proč se s ním chce utkat, když tu je celá řada jiných jmen, co by mu tuto šanci zajistila? „Protože je to nejslavnější zápasník z mé éry. Byla by ostuda, kdybych odešel do důchodu, aniž bych se s ním nemohl utkat. Co bych potom řekl dětem, kdyby se mě ptaly, jestli jsem čelil nejslavnějšímu muži světa? A já chci říct ano a navíc jsem ho i porazil,“ zakončil s úsměvem.


Další články