Sleduj nás

Frankie Edgar promluvil o možném konci kariéry. Za poslední prohru prý může rozhodčí

Frankie Edgar promluvil o možném konci kariéry. Za poslední prohru prý může rozhodčí
Drsná prohra s Marlonem Verou jenom podtrhla jeho neblahou výsledkovou sérii z posledních let.

Bývalý šampion lehké váhy a dnes už veterán Frankie Edgar se dostal do mírné výkonnostní pasti. Nejprve se pokoušel prosadit v pérové váze, následně ale musel v naději s vidinou na lepší zítřky přejít až do bantamu. Ani zde to pro něho ale není extra růžové.

„Vše je součástí vývoje a já vím, že pokud tomu dám čas, dokážu se ještě správně adaptovat,“ okomentoval svůj další náhlý pád Edgar, jehož skóre zdobí pět proher z posledních sedmi zápasů.

Například naposledy proti Marlonu „Chito“ Verovi cítil křivdu ze strany rozhodčího. Jeho protějšek jej sice smrtícím front kickem poslal k zemi, ale Frankie byl údajně schopný pokračovat. Rozhodčí špatně zasáhl.

„Přál jsem si, aby to rozhodčí nechal pokračovat o něco déle. Určitě se jednalo o špatné a předčasné stopnutí, protože jsem byl stále při smyslech. Tohle nebylo jako v duelu proti Sandhagenovi, kdy jsem měl totální okno, tady jsem byl v pořádku,“ naléhal.


Kritika na jeho adresu se ovšem jenom šíří. Jedná se o uznávaného veterána, který si ale kazí svou reputaci tím, že stále pokouší štěstěnu.

„Kritikům nemám co vzkazovat. Vím, čeho jsem schopen. Nad důchodem jsem ještě neuvažoval a uvažovat zatím ani nehodlám. Myslím si, že toho mám stále dost co nabídnout. A také nabídnu,“ burcoval.

Další články