Sleduj nás

Frankenstein je těžkým soupeřem pro každého, varuje Novotný. Vyjde Terminátorovi premiéra na zápas století?

Frankenstein je těžkým soupeřem pro každého, varuje Novotný. Vyjde Terminátorovi premiéra na zápas století?

Postoj vs. zem, Brazílie vs. Česko. V hlavní show Oktagonu 13 se nám představí český Terminátor Karlos Vémola, který se pokusí přemoct brazilského Frankensteina Henriqueho da Silvu. Většina fanoušků již předem věstí výhru českého zástupce, přesto promotér organizace varuje: „Frankenstein je těžkým soupeřem pro každého!“

Henrique da Silva (15-6-0) je opravdovým strojem na knokauty. Rovnou čtrnáct z jeho patnácti výher skončilo před limitem, třináct soupeřů navíc zakončil formou KO/TKO. Poslední, kdo mu podlehl, byl na Oktagonu 12 Jan Gottvald.


Kromě toho, že Frankenstein představuje silného brazilského bojovníka, se může pochlubit i skvělou výdrží. V rámci Dana White Contender Series zvládl ustát celá tři kola proti Johnnymu Walkerovi, což je údajně nová hvězda polotěžké váhy UFC. Karlose tedy nečeká nic jednoduchého.


„Frankenstein, jak zní jeho přezdívka, je těžkým soupeřem pro každého. Ten kluk nedávno vydržel tři kola po pěti minutách s Johnnym Walkerem, o kterém všichni tvrdí, že jako první porazí šampiona UFC Jona Jonese, reagoval stránkami isport.blesk.cz citovaný promotér organizace Ondřej Novotný.

„Na turnaji Oktagon 12 v Bratislavě jsme viděli, co udělal s Janem Gottvaldem. A to Honza není žádná jednoduchá cesta. Navíc Silvu v podstatě nelze vypnout a víme, že Karlos nemá nějaké K. O. údery, takže to pro něj bude náročných patnáct minut, jestliže má vyhrát,“ dodával.

Oktagon 13 se uskuteční již tuto sobotu a pro zápasníky to bude o to těžší, že má být pořádné horko, které prověří jejich fyzickou stránku. Ať už duel dopadne jakkoliv, na Karlose Vémolu pak čeká velmi vyhlížený zápas s Attilou Véghem, jenž se uskuteční 9. listopadu v pražské O2 areně.Další články