Sleduj nás

Francis Ngannou odhalil, jak to vypadá se zápasem proti Tysonovi Furymu

Francis Ngannou odhalil, jak to vypadá se zápasem proti Tysonovi FurymuFOTO: UFC

Diváci se mají na co těšit, protože k tomu zápasu dojde, tvrdí Francis Ngannou. A v záloze má i další překvapení.

Fury a Ngannou spolu už nějakou dobu mluví o vzájemném utkání, které se ponese na nádechu jakýchsi hybridních pravidel. Ta ještě nebyla přesně definována, avšak řeší se, že půjde o něco, co je blíže klasickému kickboxu, tedy bez wrestlingu, zato ale s malými MMA rukavicemi.

Ač to může znít sebevíc podivněji, tento zápas má budit velký zájem a oba aktéři se na něj velmi těší. Jediné, co zbývá vyřešit, je termín, jenž momentálně komplikují Furyho šampionské povinnosti.


„Myslím si, že ta chvíle se právě blíží. Já i Tyson se o té bitvě bavíme bezmála dva roky, ovšem až doposud jí okolnosti nebyly nakloněny. Já jsem byl v UFC a on měl také své zápasy. Teď ho ještě čeká fight s Oleksandrem Usykem a potom snad bude volný. Takže předpokládám, že někdy na podzim bychom se mohli utkat,“ sdělil Ngannou v pořadu The MMA Hour.

A co se pravidel týče… „Ta ještě budou upřesněna. Bavíme se o malých MMA rukavicích, které jsou asi jako jediné jisté. Zbytek se bude muset vyřešit, abychom byli oba spokojeni. Půjde o nějaká hybridní pravidla mezi boxem a MMA, ale co se mě týká, já se nebojím ničeho, klidně bych šel v klasickém boxu. Věřím však, že i tato forma hybridních pravidel vzbudí u lidí velký zájem.“


A jen u Furyho se Predátor zastavovat nehodlá. „Rád bych se střetl s dalšími velkými jmény. Fakt mě láká zápas s takovým Anthonym Joshuou, ale nevím, jak se k tomu staví on. Chci ta největší jména ze světa boxu,“ podotkl Ngannou.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články