Sleduj nás

Forde, ty srabe, cáluj za to, že jsi zdrhl, pění Iránský Hulk. Dožaduje se náhradního soupeře

Forde, ty srabe, cáluj za to, že jsi zdrhl, pění Iránský Hulk. Dožaduje se náhradního soupeře
Íránský Hulk, jenž ještě loni vážil 177 kg a dnes už ani ne 140, je přesvědčený, že by svého původního soupeře Martyna Forda v ringu totálně zbil. Protože ale Ford z této bitvy „vycouval“, nemá si na kom vybít svou zlost.

„Vždy jsem tvrdil, že lidem s jeho uměle vybudovanou postavou nemůžete věřit. A měl jsem pravdu. Martyn je povoláním herec a jediné, co přede mnou předváděl, byly herecké výkony. Ve skutečnosti mi nikdy čelit nechtěl, jelikož věděl, že bych ho poslal na invalidní vozík,“ postěžoval si Gharibi.

„Protože však porušil nabídku smlouvy a já jsem teď na mizině, neboť jsem investoval všechny peníze do přípravy, dožaduji se odškodného. Jeho výši si určitě přečtete v žalobě, která už teď musí být u vás,“ potvrdil, že skutečně druhou stranu zažaloval.

A jen tímto to stále nekončí. „Měl jsem slíbený zápas a ten také chci doručit. Za nových podmínek ovšem. Chci nový kontrakt a nového nebojácného soupeře. Očekávám férové jednání a slušné finance,“ dožaduje se Gharibi, který stihl také mimo jiné potvrdit, že si teď hledá práci jako člen ochranky slavných osobností. To vše kvůli nedostatku financí.

Ford Gharibi Hulk

Fordův pohled


Abychom se na to nedívali pouze z jedné strany, musíme připomenout, že tento duel zrušili Martyn Ford a jeho manažerský tým z jednoho prostého důvodu – nechtěli svému soupeři ublížit.


„Nemusíte být žádní geniové, abyste na to přišli sami. To, co nám bylo před zápasem prezentováno, rozhodně nebylo to, co jsme nakonec dostali. Já sám si Íránského Hulka vizualizoval jako nějaké nadlidské monstrum, jenže pak přede mnou stál malý obtloustlý chlapík, jenž nenaháněl žádnou hrůzu. Prodali nám špatný produkt,“ uvedl britský kulturista.

„Gharibi proti mně vedl silácké řeči, které mi byly impulzem, abych tuto bitvu přijal. Nakonec si ovšem začal neustále stěžovat, že já mám trenéry a on ne, že já mám lepší podmínky pro přípravu a on ne, že já podvádím a beru steroidy apod. Tohle všechno nakonec korunoval pláčem před kamerami, jak ho zrazuji já, jeho přátelé a jeho rodina. Takovémuto soupeři jako máte čelit? Šlo mi o jeho zdraví, psychicky byl na tom špatně. S takovým člověkem, který si neustále na něco stěžuje a který o všem pochybuje, nemůžete legálně zápasit. Nic bych z toho neměl. A to ani diváci,“ dovysvětlil Ford.

Další články