Sleduj nás

Forde! Pošlu tě na invalidní vozík! řval Íránský Hulk jen dva dny před zrušením souboje

Forde! Pošlu tě na invalidní vozík! řval Íránský Hulk jen dva dny před zrušením souboje
Je až neuvěřitelné, jak rychle se dokáže názor člověka změnit. Ještě pouhé dva dny před zrušením duelu Íránský Hulk sliboval, jak Forda odnesou z ringu na nosítkách.

Pokud bychom si z toho chtěli udělat srandu, tak bychom mohli říct, že se Hulk tohoto zápasu vzdal hlavně proto, aby nikomu neublížil. Pravda je ale mnohem komplikovanější.

Na jednu stranu tu máme člověka, který býval na tiskových konferencích velmi sebevědomý, co se týká jeho verbálních projevů, ovšem na druhou stranu tu máme prostou osobu, jež pochybuje o svých schopnostech a zjevně se i vydává za někoho, kým vůbec není.

Koneckonců, jak jinak bychom si mohli vysvětlit následující prohlášení, které Sajad Gharibi vydal ani ne necelý týden předtím, než z bitvy s Fordem utekl.

Erupce emocí


„Abyste věděli, Martyn rozhodně není čistý, jeho celé tělo je výsledkem několikaletého užívání steroidů. Nevím, jestli na sebe může být hrdý, ale já bych na jeho místě rozhodně nebyl.

Druhá věc je ta, že jako herec je naprosto příšerný. Proti mně se snažil přetvařovat, ale nevyšlo mu to, já ho prokoukl. Je to falešný člověk, podvodník a podváděl už při našem staredownu.


Za všechny urážky a podvody ho ale příšerně ztrestám. Neexistuje místo, kam by se mohl schovat před mým smrtícím pravým hákem!

Martyne! Za ty urážky a podvody, které jsi udělal, tě pošlu na invalidní vozík! Slyšíš mě?! Z ringu tě odnesou na nosítkách!“

Zmíněné tvrzení vyslal Gharibi podle deníku The Sun do éteru 2. dubna, tedy jen pouhé dva dny předtím, než Martyn Ford na svém Instagramu oznámil, že je jeho duel s Hulkem zrušen, jelikož jeho soupeř vzal nohy na ramena.


Úsměvné na tom celém je i ta skutečnost, že si Gharibi v tomto souboji mohl přijít na miliony dolarů, o ty samozřejmě přijde a nyní se musí vydat do práce, neboť ho údajně sociální sítě neuživí.


Další články