Sleduj nás

Ford: Gharibi na mě přenáší tlak. Nechci, aby to v ringu vypadalo, že ho šikanuji

Ford: Gharibi na mě přenáší tlak. Nechci, aby to v ringu vypadalo, že ho šikanuji
Martyn Ford má před svou boxerskou bitvou obavy, aby si o něm lidé nemysleli něco zlého. Předvedený výkon se totiž může podobat šikaně.

S přibývajícím časem přestává Íránskému Hulkovi věřit stále více a více lidí a vesměs se není ani čemu divit. On sám přiznal, že do tohoto zápasu vstoupí jak bez trenéra, tak i sponzorů či regulérní přípravy. Navíc to začíná vypadat, že všechny fotky, které vyvěsil na svých sociálních sítích, jsou produktem Photoshopu, nikoliv skutečnosti.

Protože se jedná o poměrně rozlehlé nářky, všiml si jich i Martyn Ford. A ten se nyní cítí skutečně blbě, neboť si začíná uvědomovat, že vstoupí do ringu s někým, kdo na to pomalu ani není připraven.

„Sám sebe se ptám, zdali mi ten fight za to stojí. Zdali vůbec budu stát proti člověku, který se mnou chce bojovat. Nechci, aby mě lidé považovali za tyrana nebo násilníka, až uvidí, jaký je mezi námi dvěma rozdíl,“ uvedl Ford.

„Dost by mi pomohlo, kdyby Gharibi veřejně řekl, že si se mnou přeje bojovat. Cítím, jako by na mě přenášel svůj tlak. Já to totiž od samotného začátku beru vážně, ale nevím, jak se k tomu staví on… Doufám, že pokud to také bere vážně, tak narve svou prdel do chráničů a nacvičí si nějaké základy, protože 30. dubna rozhodně nechci zklamat fanoušky nějakou velmi amatérskou bitvou,“ sdělil Ford pro talkSPORT.


Je jenom otázkou, s čím Gharibi nakonec vyrukuje. Už teď to vypadá, že jeho původních 180 kg bylo jen vymyšlených, ve skutečnosti totiž může být dokonce lehčí jak jeho britský soupeř. Doposud ale neřekl, že by plánoval ze svého boxerského souboje odstoupit, ba naopak i po tom nevydařeném staredownu toho údajně má hodně co napravovat. A to nejen před íránským lidem, ale i svou rodinou.

Další články