Sleduj nás

Floyd Mayweather uvedl částku, kvůli které se vrátí z důchodu

Floyd Mayweather uvedl částku, kvůli které se vrátí z důchodu
Floyd Mayweather potvrzuje, že má stále svou cenu, a proto je i v pětačtyřiceti letech připravený se vrátit a riskovat svou neporazitelnost.

Slavný americký boxer a bývalý šampion pěti hmotnostních divizí zakončil v roce 2017 svou profesionální pouť se skóre 50-0. Následně se nechal zlákat několika finančně výnosnými exhibicemi, při nichž tvrdil, že proti žádným „zabijákům“ do ringu už nevstoupí.

„Nechci udělat chybu, jakou udělal můj strýc, který nevěděl, kdy má skončit. V sázce je mé zdraví. Nač si tedy ničit zdraví, když si mohu vydělat několika zábavnými fighty.“

Peníze nakonec vyhrály


Mayweather zároveň potvrzuje, že je o jeho služby stále vysoký zájem. A pokud lukrativním nabídkám čelíte prakticky na denní bázi, pak jim jen těžko můžete odolávat. A častokrát kvůli tomu zapomenete i na svá předchozí prohlášení.


„Víte vy co, stále trénuji. Cítím, že to mám pořád v sobě. Tento rok si plánuji dát ještě pár exhibic, a pokud to vyjde, jsem připravený zrušit i svůj důchodový status,“ potvrdil bývalý šampion portálu FightHype.

Floyd Mayweather turnaj

Představa o ceně je jasná


„Musí se jednat o zápas, který dává absolutní smysl. A samozřejmě také musí být dobře zaplacený. Má představa je takových 200 milionů dolarů,“ odhalil svou cenu.


Řeči o zdraví šly tedy pro tuto chvíli bokem. Mayweather na sebe nalepil cenovku a vyčkává, kdo mu ji zaplatí. O soupeře určitě nouze nebude, každý si s ním přeje boxovat.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články