Sleduj nás

Floyd Mayweather poslal Conoru McGregorovi nabídku, po které se dozajista opět vrátí z důchodu!

Floyd Mayweather poslal Conoru McGregorovi nabídku, po které se dozajista opět vrátí z důchodu!

Jen ukončil kariéru, tak mu vzápětí na stole přistála snová nabídka, která se nedá odmítnout a po které sám Conor McGregor dlouhé měsíce volal.

„Pokud se nepletu, neslíbil jsi náhodou Mikeu Tysonovi, že mě porazíš, když se utkáme v odvetě? A teď najednou končíš? Myslel jsem, že je tvým přáním porazit ty nejlepší. Inu dobrá, jestli se rozhodneš vrátit, já budu čekat, abych tě ztrestal ještě jednou,“ reagoval Mayweather na Conorův příspěvek o „šťastném“ přechodu do důchodu.

mayweather_conor


Floyd Mayweather Jr. (50-0-0, 27 KO) sice před pár dny pronesl, že už je starý a rovněž končí svou aktivní kariéru, ale toto tvrzení se prý týkalo pouze zápasů s „opravdovými boxery“. Mezi ně Conora McGregora nepočítá, a tedy jej neřadí ani mezi potenciální hrozby

Zmíněná dvojka se spolu poprvé utkala na konci srpna roku 2017. Tehdy z toho pro americkou legendu až na úvodní kolo byla poměrně jednostranná záležitost, po které houževnatý Ir prohlásil, že pokud se mu jednou dostane odvety, tak již bude vědět, do čeho vstupuje, a svého soupeře knokautuje.


mayweather_conor_mcgregor

„Se znalostmi, které teď mám, a za pomoci mého starého trenéra tuhle hádanku příště rozlousknu. Floyda porazím, na to vsadím klidně svůj vlastní život!“ slíbil v polovině května McGregor Mikeu Tysonovi.

Věci se v posledních dnech nevyvinuly pro Conora zrovna tak, jak by si představoval. Důvod, proč se rozhodl odejít do (MMA) důchodu, je ten, že mu UFC nešlo na ruku a odmítalo jeho návrhy. Náladu by si ovšem mohl spravit v boxerské odvetě s Mayweatherem a ukázat tak, že všechny ty sliby, které v posledních měsících vyřkl, nebyly směrovány jen tak do větru.  Další články