Sleduj nás

Fight Night Challenge 2: Pirát opět v akci! Hlavní zápas Separ vs. Majk Spirit

Fight Night Challenge 2: Pirát opět v akci! Hlavní zápas Separ vs. Majk Spirit
S celebrity boxem se v poslední době roztrhl pytel a do tohoto ranku zapadne i druhé pokračování turnaje Fight Night Challenge.

V hlavním zápase večera se utkají dvě hip-hopová esa slovenské scény Majk Spirit a Separ. Michael Kmeť zvládl v poslední době překonat rakovinu i rozvod, a tak se zdá, že by jej bitva proti Spiritovi neměla ničím zaskočit. Ten se však poctivě připravoval na Slovensku i v Thajsku a bude chtít hodiny dřiny prodat v ringu.

Druhá nejsledovanější událost bude v režii dvou zkušených MMA matadorů Végha a Newtona. Staří známí z Bellatoru, kde oba dokázali vyhrát titul, to mají zatím, co se týče vzájemných zápasů, nerozhodně, a tak dávnou rivalitu vyřeší v boxerském zápase.


Patrik Vrbovský alias Rytmus zažil dva extra těžké zápasy s Marpem a Gáborem Borárošem. Ani jeden ze soupeřů jej nedokázal ukončit, a teď by si legenda slovenského rapu ráda došla pro premiérové vítězství. Denis „Moloch Vlavo“ Domaracký se zdá být jako ideální soupeř pro tento účel.

https://twitter.com/i/status/1511298406521712646


I o další zápas se postarají hudebníci. Erik Gábor, kterého fanoušci rádia Spin znají jako Refewa, se bojovým sportům věnuje již nějaký pátek a proti Andreasi Stolárikovi, který si říká FlexKing, by měl prodat zkušenosti nasbírané v tělocvičně u Andrého Reinderse.

Pirát má rád pořádné zápasové vytížení a také mu nevadí vydělat si za pár kol příjemné zábavy nějaké to euro. V o2 areně přeboxoval Melouna Petráška, neutrpěl žádnou znatelnou újmu, a tak si půjde po pouhých dvou týdnech pro další zajímavou výplatu. Soupeřem mu tentokrát Matěj KiryThe King Kiraly.

cverna kares box

Petr Kareš bude budit pozornost fanoušků bojových sportů už asi navždy. Principál XFN se měl nedávno utkat v hodně osobním zápase s Petrem Vondráčkem, ale ten bohužel ze zdravotních důvodů musel odstoupit. Formu kontroverzního promotéra tak prověří zkušený bijec Alex Cverna, který se v boxerském ringu začíná docela zabydlovat a předvádí i velice sympatické výkony.


Odveta za OKTAGON Underground, ale nyní ve velkých rukavicích. Vlasto Čepo a Patrik Jevický předvedli v kleci rvačku, za kterou by se nemuseli stydět ani pořadatelé psích zápasů. Nyní očekáváme velmi podobný průběh asi i se stejným výsledkem, tedy výhrou Čepa.

Akce proběhne v osvědčených prostorách NTC areny v Bratislavě dnes 3.6.2022.


Fight Night Challenge 2 fight card a výsledky


Michael Kmeť (Separ) vs. Michal Dušička (Majk Spirit)
Attila Végh vs. Emmanuel Newton
Patrik Vrbovský (Rytmus) vs. Denis Domaracký (Moloch)
Andreas Stolárik (Frayer Flexking) vs. Erik Gábor (Refew)
Samuel Krištofič (Pirát) vs. Matěj Kiraly (Kiry The King)
Matúš Kolarovský (Yael) vs. Jany Landl
Petr Kareš vs. Alexander Cverna
Vlasto Čepo vs. Patrik Jevický
Tommy Zold vs. Marián Mišalko

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články