Sleduj nás

Ferguson se hlásí do boje, trvá na dvou top soupeřích, jeden souhlasí!

Ferguson se hlásí do boje, trvá na dvou top soupeřích, jeden souhlasí!

Tony Ferguson (25-4) již doléčil všechna zranění, která utrpěl v boji s Justinem Gaethjem (22-2), a nyní se hlásí opět o slovo.

Slavný americký „strášák“ si přeje co nejrychlejší návrat do nitra oktagonu UFC, aby mohl napravit zaváhání, jehož se naposledy dopustil.

V rozhovoru s Arielem Helwanim Ferguson potvrdil, že stále trvá na tom, aby mu vedení organizace předhodilo to nejtěžší možné jméno, které mu zaručí další titulové tažení.


„Chcete mi dát Conora? Dejte mi Conora. Chcete mi dát Poiriera? Můžeme se tak domluvit, ale potom chci vítěze z duelu Khabib vs. Gaethje,“ prozradil bývalý dočasný šampion lehké váhy, který se ještě nedávno nesl na vlně dvanácti výher v řadě.

mcgregor_poirier


Mistr divize lehké váhy Khabib Nurmagomedov má aktuálně domluvený sjednocující duel s Justinem Gaethjem, s nímž se střetne 24. října. Pokud se mu podaří úspěšně obhájit, přál by si se utkat s Georgesem St.Pierrem, který se sice momentálně nachází v bojovém důchodu, ale jeví choutky se vrátit, kdyby šlo o fight takto velkých rozměrů.

Zápasu s Khabibem se dožaduje rovněž Conor McGregor. I on se momentálně nachází v „důchodu“, ale jak sám naznačil, stačí dobrá nabídka a bude připraven opět naskočit. Potíž je pouze v tom, že jej opět nejvíce láká pouze utkání s neporaženým ruským Orlem.

Co se ovšem ještě Fergusona týče, jeho slova doputovala až k Dustinovi Poirerovi. Ten už po své výhře nad Danem Hookerem naznačil, že je připravený na tento zápas kývnout. Nyní své tvrzení podpořil jakýmsi „bojovým“ statusem.


Nesmíme zapomínat ani na to, co bude chtít Dana White. Ten přibližně před dvěma týdny prozradil, že se mu velmi zamlouvá myšlenka zápasu Tonyho Fergusona s Danem Hookerem. Soupeře pro Poiriera zatím nezmínil. Uvidíme tedy, jak se zatváří na tento průběh událostí, všechny brány možností jsou doposud otevřené. 


Další články