Sleduj nás

Favorité Kníže i Hošek odcházejí s prázdnou! Nová generace bojovníků se na včerejším turnaji přihlásila o slovo

Favorité Kníže i Hošek odcházejí s prázdnou! Nová generace bojovníků se na včerejším turnaji přihlásila o slovoFOTO: I AM FIGHTER

Galavečer RFA x IAF se povedl a tým Top-Fight.cz byl u toho! Skvělé zápasy a několik překvapivých výsledků, to vše nám doručilo nové šampiony. Akce, která si rozhodně zaslouží pokračování, prospěla oběma organizacím.


Solidně zaplněná Unyp arena se včera večer bavila a sledovala předání hned tří opasků pro nové vládce divizí. Na kartě se také objevil ukrajinský šampion Orlov, kterého čekal náhradní soupeř za Alexe Cvernu, který na turnaj zapomněl. Holanďan Hosseseini si ovšem na rozjetého Orlova nepřišel, a tak bude potřeba hledat pro krále těžké váhy větší výzvu. Překvapení nepřipustil ani další z favoritů, kterým byl Tadeáš Růžička.

Mawar dokázal, že je uvnitř pořádně silným borcem a dokázal hodit za hlavu všechny kauzy, které se okolo něj v poslední době rojí. Koncentrovaný výkon potom přetavil ve výhru knokautem a získal titul organizace RFA. Skvěle rozjetá show poté vygradovala dvěma dalšími souboji, ve kterých jsme mohli sledovat vzpouru outsiderů.

David Hošek byl svého času velmi blízko titulové šanci v organizaci Oktagon. Nyní se u dalšího zaměstnavatele propracoval až do boje o opasek, ale výsledek zápasu si za rámeček rozhodně nedá. Viktor Červinský se svého slavnějšího soupeře vůbec nezalekl a od začátku to byl on, kdo určoval tempo zápasu. Pohyblivý a velmi přesný borec rozkopal svému soupeři přední nohu a skvěle kontroval „Sparťanovu“ vyhlášenou pravačku. Očividně frustrovaný Hošek chtěl zápas přenést na zem, ale naběhl si do připravené gilotiny a byl konec. Viktor se tak probojoval k zápasu proti Dominiku Humburgerovi a zároveň si řekl o pozornost fanoušků.

V hlavním duelu celého turnaje na sebe narazili Steven Krt s Petrem Knížetem. Prvně jmenovaný zažil začátek zápasu jak z nejhorší noční můry, protože již v úvodu skončil po tvrdém úderu na podlaze klece a zbytek kola trpěl pod Knížetem. „Monster“ se však v úvodních dvou pětiminutovkách hodně vydal a zbytek zápasu se odehrával v režii Krta. Ten hezky kombinoval postoj s wrestlingem a poctivě sbíral kolo za kolem. Výsledek byla překvapivá výhra na body, která Stevena na domácí scéně rozhodně proslavila.


Zdroj: Autorský text


Další články