Sleduj nás

Fakt mě mrzí, že Piráta z Gamechangeru vyprovodím tak brzy, říká Lohoré. I Kincla by zničil

Fakt mě mrzí, že Piráta z Gamechangeru vyprovodím tak brzy, říká Lohoré. I Kincla by zničilFOTO: OKTAGON MMA

Alex Lohoré se na úvod Tipsport Gamechanger pyramidy představí proti Pirátu Krištofičovi a už teď mu je jeho soupeře líto.

Francouzský „Da Killa Kid“ přesunem do velterové váhy chytil druhý dech, který hodlá promítnout i do své právě smluvené bitvy proti slovenskému Pirátovi Samuelovi Krištofičovi. S ním se střetne 3. března na turnaji v Ostravě. A už teď svého soupeře lituje.

„Ano, áááno, tohle bude dobrý zápas!“ jásal Lohoré krátce po oznámení bitvy nadšením. „Tohle bude zábava! Fakt mě mrzí, že Piráta z Gamechangeru vyprovodím tak brzy,“ oznámil francouzský bijec, který pevně věří ve svou výhru.


Lohorému narostlo sebevědomí po jeho poslední KO výhře nad Matúšem Juráčkem. Tím nám měl ukázat, jak to vypadá, když zápasí ve správné váze, ve které může naplno využít svého potenciálu.

„Jsem králem velterové divize! Od té doby, co v ní působím, jsem úplně jiný člověk. Jedinou mou chybou bylo, že jsem dříve zápasil ve střední váze. Z toho jsem se však už poučil,“ avizoval třiatřicetiletý bojovník, který své nové sebevědomí hodlá promítnout v praxi… A to nejen proti Pirátovi, ale až to půjde, tak i v odvetě proti Patriku Kinclovi.


„Té odvety s Kinclem se nemohu dočkat. Potřebuju ji už jen proto, že mě porazil. A já vím, že dokážu být lepší. Ve velterové váze jsem králem. Do střední jsem se vydal jen proto, že to byla výzva, ale rozhodnutí to bylo špatné,“ konstatoval Lohoré.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články