Sleduj nás

Evander Holyfield hlásí návrat do ringu! Střetne se s Mikem Tysonem?

Evander Holyfield hlásí návrat do ringu! Střetne se s Mikem Tysonem?

V krátkém časovém intervalu zaznamenáváme hned druhou velkou zprávu. Po Železném Mikeu Tysonovi (50-6-0, 44 KO) oficiálně hlásí návrat do ringu i bývalý čtyřnásobný světový šampion v těžké váze Evander „The Real Deal“ Holyfield (44-10-2, 29 KO)!

Holyfield si naplánoval překvapení na časné čtvrteční ráno našeho času, kdy na Instagramu zveřejnil krátký, leč stručný příspěvek.

„Jste připraveni?“ navnazovala dnes už sedmapadesátiletá legenda. „Moment, na který jste všichni čekali, je tady. Šampion je zpátky!“ propukl moment nadšení.„Rád bych oznámil, že se vracím zpátky do ringu. Trénuji, abych mohl podpořit charitu, která je mi velmi blízká. Cílem naší kampaně je zaplnit mezeru, kterou vytvořila pandemie koronaviru, kvůli níž nemá naše mládež přístup ke zdrojům pro emoční rozvoj a vzdělání,“ přibližoval Holyfield důvod svého comebacku, jímž cílí hlavně na novou generaci fighterů. Žádný z nich si jistě takovýto velký návrat nenechá ujít. 


Doposud sice nebylo nic potvrzeno, ale mezi stěnami se již začíná šuškat o tom, že je Evander Holyfield domluvený právě s Mikem Tysonem na završení historické trilogie. Sám „Nejděsivější muž planety“ totiž před pár dny oznámil, že také trénuje na návrat, který podtrhne jeden nebo více exhibičních duelů. Peníze z nich rovněž půjdou na charitativní účely.

holyfield_tyson

Čtěte také:Další články