Sleduj nás

Esparza je královnou nudy. Rozhodně nejméně atraktivní šampionka v historii, rýpla si Andrade

Esparza je královnou nudy. Rozhodně nejméně atraktivní šampionka v historii, rýpla si Andrade
Překonat výkon Carly Esparzy by dokázal téměř každý, je přesvědčená Jessica Andrade, která si tím nenápadně říká o šanci v boji o titul.

Sám Dana White byl dámským titulovým zápasem z UFC 274 tak zklamán a znuděn, že okamžitě zamítl jakoukoliv možnost týkající se odvety (trilogie).

Vzápětí řekl, že by rád o pás příště nechal bojovat lepší z dvojice Zhang – Jedrzejczyk, ovšem to se mu ještě snaží hlavu zamotat bývalá šampionka Jessica Andrade.


„Samozřejmě, že bych se ráda zapojila do boje o pás, protože tento sport dělám pro fanoušky a ti si zaslouží vidět pořádnou show!“ snažila se Jessica imponovat hlavě UFC.

„To, co jsme viděli na turnaji UFC 274, nebyl žádný zápas. To byla největší ostuda v celých dějinách slámové váhy! Vůbec se nedivím tomu, že celá arena bučela,“ napsala na svém Twitteru.


„Kdokoliv z top pětky žebříčku by předvedl lepší výkon, než předvedla královna nudy Carla Esparza. Rozhodně to je nyní ta nejméně atraktivní šampionka v historii,“ opřela se do ní.

Andrade se tak cíleně snaží zapůsobit na Whitea a zároveň rozhodit novou vládkyni z nejnižší dámské hmotnostní kategorie, aby si získala její pozornost.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články