Sleduj nás

Éra Jona Jonese je u konce, slibuje Gustafsson. Jaké trumfy na něho hodlá vytáhnout?

Éra Jona Jonese je u konce, slibuje Gustafsson. Jaké trumfy na něho hodlá vytáhnout?

V roce 2013 se poprvé utkali, ale v té době mu zrovna štěstí nepřálo. Švédská hvězda pro někoho možná nespravedlivě podlehla newyorskému borci chladnokrevně na body a na své konto si připsala jen hořkou porážku. Nyní nastal čas odvety. 

Jon Jones byl kdysi hrdina, jehož kariéra byla téměř bezchybná, kdyby se (podle vlastních slov neúmyslně) neprovinil proti dopingovým předpisům. Pak přišla jen dlouhá pauza a lidé se začali ptát, zdali dokáže svůj úspěch zopakovat. 

Jon Jones je dosud neporažený


A dokáže to vůbec? Dle prognózy „The Mauelera“ je éra kdysi slavného „Bonese“ u konce. „Na tuhle šanci jsem čekal opravdu dlouho, tak mi věřte, když vám řeknu, že jsem motivovaný více než kdy jindy,“ překypoval sebevědomím.

Všemu předcházela tvrdá příprava. „Celé roky jsem se připravoval. Celé ty roky jsem čekal na chvíli, jako je tahle. Každý svůj trénink jsem se zaměřoval na něho. Býval to nejlepší chlápek, jakého jsme tu měli, ale s tím je teď konec,“ svěřoval se.


Snad se dostaví i výsledky. „Nemohl bych tomu obětovat už více. Dal jsem do toho naprosto vše. Tohle je má druhá šance, můj titulový zápas i můj sen. UFC 232, Los Angeles, těšte se,“ uzavřel muž, na něhož již teď sází téměř všichni v Evropě.


Další články