Sleduj nás

Egocombat Team slaví! Víkend snů přinesl vítězství Dominika Humburgera i evropský titul WAKO pro Elišku Zemanovou

Egocombat Team slaví! Víkend snů přinesl vítězství Dominika Humburgera i evropský titul WAKO pro Elišku ZemanovouFoto: KSW

Spolupráce, která je výhodná pro obě strany, začíná nést své ovoce. Sportovci, kteří jsou podporováni firmou Egocombat, vracejí pomoc tím nejlepším možným způsobem. Úspěchy, ze kterých těží celý český sport.

Největší evropská MMA organizace KSW se pomalu ale jistě etabluje na českém území. Její třetí turnaj rozhodně překonal své předchůdce, a i když se titul v Čechách příliš neohřál, akce se jednoznačně povedla. Jedním z vrcholů večera byl zápas Dominika Humburgera, který se střetl s polským tvrďákem Adrianem Dudkem.

Profesionální voják se vracel do klece po loňské porážce a na domácím turnaji se chtěl vrátit na vítěznou vlnu. Od prvních vteřin zápasu se do sebe oba bojovníci zakousli a o nějakém taktizování nemohla být vůbec řeč. „Hambáč“ využíval své výškové převahy, a navíc se prezentoval mnohem techničtějším způsobem boje. Trefoval tvrdá kolena do těla svého soupeře, který se spoléhal spíš na hrubou sílu a chvílemi působil jako berserk, kterého přepadlo válečné šílenství.


Druhé kolo začalo stejně jako to první. Dudek plaval v kleci a svými rozmáchlými údery většinou protínal pouze vzduch. Humburger skvěle kombinoval údery a kopy. Rozhodující pasáž nastala po dvou minutách, kdy Dominik vyslal naskočené koleno. Načatý Polák sice stál na nohou, ale byl to pro něj začátek konce. Další kanonáda rozdivočelého vojáka již definitivně uzemnila železného Dudka k zemi.

„Čekal jsem, že to bude vypadat takhle. Poláci jsou prostě magoři a válečníci. Tohle byl jasný příklad,“ pochválil Dominik svého srdnatého soupeře. Vítězem, kterému aplaudovala našlapaná hokejová aréna, byl ovšem on.Mladá, krásná a nyní ověnčená dalším titulem. Eliška Zemanová dokazuje, že bojové sporty mohou na špičkové úrovni dělat i bojovnice, které si zachovaly všechny atributy ženskosti. Svěřenkyně Martina Viktorina dominuje hned v několika disciplínách kickboxu a její kroky pomalu ale jistě míří do profesionálního ringu. Dívka, která by vynikala i na modelingovém mole, nám poskytla exkluzivní interview, které uveřejníme v následujících dnech.


Další články