Sleduj nás

Dva nazí muži se prali v hotelu, prý šlo o profesionální boxery

Dva nazí muži se prali v hotelu, prý šlo o profesionální boxery

Kuriózní událost byla dle zpráv policie k vidění během minulého týdne v prostorách jednoho bratislavského hotelu, který se nachází nedaleko Dulova náměstí. Dva muži dostali v nočních hodinách chuť na pořádný sparing. Paradoxně si k tomu ze sebe sundali všechno oblečení.

Bratislavská policie dostala v ranních hodinách zprávu, že jsou z jednoho pokoje hotelu slyšet podivné zvuky, které by mohly odkazovat na nějaký fyzický konflikt. V ten moment se ještě nevědělo, o co konkrétně jde, dokud na místo nedorazila hlídka.

Po otevření dveří zůstali strážníci v šoku. Křik a rány, které byly z pokoje slyšet, dělali dva úplně nazí muži, jež v započaté bitvě pokračovali i po příjezdu policie. Ta musela obě osoby několikrát napomenout, než s bojem přestaly.  


Dle podrobných zpráv bylo oběma mužům 37 let. Při následném výslechu pak uvedli, že to jsou profesionální boxeři, kteří ve tři hodiny ráno neměli lepší nápad, než si jít zacvičit. Tréninková zranění nadále dokazovaly modřiny po celém těle, zejména pak na obličeji.

Na místo byla povolána i záchranná služba. Ta oba zúčastněné odvezla do nemocnice k důkladné prohlídce. Nikdo jiný naštěstí zraněn nebyl. Jaký osud viníky potkal, to už nám odhaleno nebylo. Minimálně museli uhradit škody, které v hotelu svým rušným tréninkem napáchali.Další články