Sleduj nás

Dustin Poirier o případném souboji s Tonym Fergusonem

Dustin Poirier o případném souboji s Tonym Fergusonem
Dustin Poirier prozradil, jak to v současné chvíli vypadá s jeho dalším zápasem.

Není to tak dávno, co sám Dana White naznačil, že má v merku souboj Poirier vs. Ferguson, ovšem zatím vše zůstalo jenom u slov. Dle výpovědi bývalého dočasného šampiona lehké váhy se jednání doposud nepohnula.

„Zatím nemám žádný kontrakt a ani jsme s UFC o ničem nejednali. Pouze jsem slyšel Danu Whitea, jak někde mluví o duelu s Fergusonem, a tak čekám, jestli se mi ozve,“ prozradil americký Diamond, jenž se v kleci naposledy objevil 27. června, když po působivé přestřelce na body porazil Dana Hookera.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


Dustin Poirier o případném souboji s Tonym Fergusonem

„Momentálně se nacházím na Floridě, kde trénuji. Dana zná mé číslo, takže pokud si ten zápas přeje uskutečnit, může se mi ozvat. Pokud by nechtěl, tak se vrátím zpátky do Louisany a pak se domluvíme, co bude dál,“ doplnil Poirier, jenž s napětím vyčkává na reakci ze strany UFC.


I když v nás zmíněná odpověď příliš nadšení vzbudit nemohla, vše je spíše jen otázkou času, než se ledy pohnou a než dojde k oficiálnímu kontaktu. Momentálně totiž v popředí divize lehké váhy ani jiné měření sil nedává větší smysl. Ledaže by se náhle Conor McGregor chtěl vrátit zpátky.

Dle původních spekulací by se duel mezi Tonym Fergusonem a Dustinem Poirierem navíc mohl konat na turnaji UFC 254, jehož hlavní náplní bude souboj mezi Khabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaethjem.

Další články