Sleduj nás

Duel s Chimaevem? Však to není zápasník, měl by raději pást ovce, vysmál se Covington

Duel s Chimaevem? Však to není zápasník, měl by raději pást ovce, vysmál se CovingtonFoto: UFC

Colby Covington vysvětlil, proč nemá zájem o duel s „amatérem“ Khamzatem Chimaevem, který se minul povoláním a měl raději v Čečensku pást ovce. 

Co Leon Edwards ovládl UFC turnaj v Londýně a podruhé za sebou zdolal Nigerijskou noční můru Kamaru Usmana, ihned se mu ozval Colby Covington s tím, že se s ním v červenci uvidí a ten pás mu odebere.

Co Colby toto vyřkl, okamžitě se kolem něho seběhli novináři a ptali se jej, proč vyzývá Edwardse, když je velterová váha tak nabitá případnými vyzývateli… Například Belal Muhamad anebo ještě lépe Khamzat Chimaev… V takové chvíli se však Colby musel jenom šibalsky usmívat.


„Belal kdo? O kom to mluvíte? To je snad nějaký zápasník? To jméno slyším poprvé,“ odpověděl Covington a smetl ze stolu první možnou variantu, která mu byla předhozena.

A co Khamzat Chimaev?

„Jo, Cumshota už znám, ale doposud jsem stále neviděl nic, co by mě přesvědčilo o jeho kvalitách. Podle mě to ani není žádný bojovník, je to spíše amatér. Ten člověk se kompletně minul povoláním. Z jeho chování a osobního života můžete vidět, že je mnohem lepší v pasení ovcí jak v bojování,“ rýpl si Covington.


„Cumshot je hrdina pouze na internetu, nikdy neměl odvahu mi něco říct do očí. Taková je realita. Vždy se bál. Však to není tak dávno, co končil kariéru, protože měl rýmu. Vzpomínáte si na to? Brečel jak malá holka,“ dával Colby vzpomenout na Khamzatův boj s covidem.

„Já pořád nechápu, o čem ten kluk mluví. Však ještě nečelil nikomu pořádnému. Poráží jen ty sójové kluky a těm lepším se vyhýbá. Dokonce to ani není žádný profesionál v tom smyslu, že by si dokázal plnit hmotnostní povinnosti. Naposledy přestřelil váhu o nějakých pět kilo a měl z toho strašnou prdel. Tak o čem se tu bavíme?“ poznamenával Colby.

„Takže co se mě týče, já jdu o titul. Můj příští zápas je s Leonem Edwardsem. Chimaev u mě není profesionál a ani bojovník. Navíc mi ten fight UFC ani nikdy nenabídlo, takže je zjevné, že i oni mě chtějí mít v boji o titul,“ řekl Colby během tiskové konference v Londýně.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články