Sleduj nás

Důchodový status již neplatí, jsem zpátky! oznámil Masvidal. V merku má hned dva soupeře

Důchodový status již neplatí, jsem zpátky! oznámil Masvidal. V merku má hned dva soupeřeFOTO: UFC

Jorge Masvidal má v UFC nevyřízené účty ještě minimálně se dvěma soupeři, a proto nemůže nechat rukavice pověšené na hřebíku.

To, o čem se poslední dny mluvilo, se nakonec stává skutečností. Pověstný floridský gangster přerušuje svůj důchodový status a vrací se zpátky k tvrdým tréninkům, které bude směrovat na tři své blížící se zápasy.

Ten první se uskuteční v boxerském ringu proti starému rivalovi Nateu Diazovi a druhý už se uspořádá klasicky v MMA kleci. Jorge je stále pod smlouvou s UFC, jejímuž vedení již měl oznámit své úmysly.


„Aby bylo jasno. Během mé nepřítomnosti se událo hodně věcí, se kterými nemohu souhlasit. Událo se toho tolik, že mi to nedává jinou možnost, než si znovu navléct rukavice a jít tam nastolit pořádek,“ řekl Masvidal na kanálu FanSided MMA.

„Musím si vyřídit spory s tím blbečkem, kterého jsem už jednou zrušil na ulici a který na mě pořád hází špínu. Tomu člověku jsem slíbil, že si ho znova najdu, což hodlám splnit,“ uvedl devětatřicetiletý veterán, který pochopitelně cílil na Colbyho Covingtona.


„Druhým člověkem, který mě štve, je ten rádoby bojovník, co nosí BMF opasek (Justin Gaethje) a myslí si o sobě, jaký to je pán. Ten člověk toho opasku vůbec není hoden. Nechová se jako žádný BMF a nesplňuje ani žádné podmínky, aby ten opasek mohl nosit,“ měl jasno.

Samozřejmě by se mohlo zdát, že Masvidal mluví jen tak do větru. Proto své fanoušky ještě ujistil, aby s jeho návratem stoprocentně počítali.

„Pokud něco říkám, tak to myslím vážně, nikdy si nedělám legraci. Za každičkým slovem, co jsem řekl, si stojím. Stoprocentně se vracím zpátky. Chystám se několika lidem ublížit. Nemůžu ty věci nechat tak, jak teď jsou. A nemohu ani končit kariéru po prohře,“ podotkl Masvidal, který má na kontě aktuálně čtyři prohry v řadě. Ta poslední přišla loni v dubnu proti Gilbertu Burnsovi.​Další články