Sleduj nás

Drzý a sebevědomý! Nový titulový vyzyvatel plánuje sesadit Usmana a urovnat spory s Covingtonem

Drzý a sebevědomý! Nový titulový vyzyvatel plánuje sesadit Usmana a urovnat spory s Covingtonem

Jak se sám Dana White nechal slyšet, Gilbert Burns (19-3) bude příštím v pořadí, kdo vyzve šampiona Kamaru Usmana (17-1) o titul velterové váhy.

Brazilský bojovník, který se úspěšně prodral až na vrchol žebříčku všech možných vyzyvatelů, se dle svého osobního názoru již nemůže dočkat, až jeho velkolepá chvíle přijde. K Usmanovi sice chová veškerou možnou úctu, však jde také o jeho týmového kolegu, ale jakmile se jednou zavřou dveře klece, přátelství půjde stranou.

Gilbert Burns se těší na další zápas v UFC


„Kamaru je něco jako můj bratr, známe se dobře a přeju mu jen to nejlepší, ale pokud se máme utkat, určitě do toho půjdu naplno, použiju vše, co umím, abych ho porazil,“ vyhlásil Gilbert Burns, jenž se možná ještě letos pokusí zastavit dvanáctizápasovou vítěznou sérii dominantního nigerijského šampiona.

A až jednou získá mistrovský pás, ihned bude vědět, s kým by rád zametl příště. „Jak se stanu šampionem, tak se budu řídit svým listem soupeřů. Mám seznam chlápků, které chci porazit, a na samotném vrcholu se nachází Colby Covington. To je člověk, kterého doslova nenávidím, všechny mé akce proti němu jsou hodně osobní,“ odhaloval Burns.


Gilbert Burns se vrací v plné síle

Že porazí Usmana, o tom nepochybuje. A stejně tak, že dlouho bude vládnout velterové váze. „Možná to bude znít nevhodně, ale opravdu věřím, že tuhle divizi ovládnu. Pevně tomu věřím, jsem silně odhodlaný a připravený. Jak mentálně, tak i fyzicky,“ dodával brazilský bijec, jenž má na kontě aktuálně šest výher v řadě.

Shodou okolností se Gilbertovi za zády začíná tvořit kolona zástupců, kteří věří v jeho schopnosti. Například takový Daniel Cormier prozradil, že pokud má někdo sesadit neomylného Usmana z trůnu, pak to bude právě Burns.Další články