Sleduj nás

Drzost! Co si ten jeden rozhodčí jako myslel, když výhru dal Yanovi? táže se Sterling

Drzost! Co si ten jeden rozhodčí jako myslel, když výhru dal Yanovi? táže se Sterling
Dva ze tří rozhodčích dali Sterlingovi výhru, ten jeden ovšem hlasoval proti němu. „Jaká nehoráznost… Na co jako koukal?!“ rozčiluje se šampion.

Opět zde jednou máme poněkud sporný verdikt a bohužel to bylo zrovna v titulovém zápase, ve kterém se vařila zlá krev.

Aljamain Sterling nutně potřeboval uspět, aby ho fanoušci přestali považovat za neprávoplatného šampiona. Vítězství si nakonec sice odnesl, ale dle mnohých to zase bylo „nezaslouženě“.


Jako všude ovšem, i zde existují dva odlišné úhly pohledu. Zatímco Dana White a značná část fanoušků věří, že měl Petr Yan vyhrát, Sterling je naopak toho názoru, že si Yan žádné vítězství nezasloužil.

„Jak jsem řekl, ten zápas jsem přišel ovládnout. Nechtěl jsem nikoho nechat na pochybách, ale při ohlašování výsledků mi trochu zatrnulo,“ přiznával Sterling, jenž nečekal, že bodové skóre bude tak těsné.


„Finální výsledek je zasloužený, ale zaráží mě ten jeden rozhodčí, který usoudil, že to je 3:2 na kola pro Yana... Drzost! Co si sakra jako myslel? Můj výkon možná nebyl tak výrazný, ale dozajista jsem vyhrál tři kola,“ řekl na adresu jednoho ze tří rozhodčích, který hlasoval v jeho neprospěch.

Ačkoliv za sebou oba borci tedy mají dva souboje, někomu stále tato rivalita přijde neuzavřená, a to včetně samotného Dany Whitea. Ten nevylučuje, že by se oba bojovníci spolu nemohli střetnout ještě potřetí, ale v nějaké dohledné době to nebude.

„Samozřejmě by se mi líbila trilogie s Yanem, ale neplánujeme teď brzdit divizi. TJ Dillashaw by teď měl být další na řadě,“ sdělil White na tiskové konferenci.


Další články