Sleduj nás

Drsné Tokhtarovovy řeči vyšuměly ve větru, Sivák svého soupeře vyškolil a ukončil před limitem

Drsné Tokhtarovovy řeči vyšuměly ve větru, Sivák svého soupeře vyškolil a ukončil před limitemFOTO: REAL FIGHT ARENA

Vašek Sivák pokračuje ve spanilé jízdě, kterou stvrdil další výhrou. Na turnaji RFA 10 v Havířově obhájil mistrovský titul a soupeře, který si před zápasem vyskakoval, prakticky do ničeho nepustil.

Pokud měl čečensko-rakouský bijec Ruslan Tokhtarov nějaké naděje sesadit Vaška z trůnu do 66 kilogramů, bylo tomu hned v prvním kole. Jako kdyby si toho on sám byl vědom, a proto v úvodním dějství přiostřil. Jeho kombinace se však s úspěchem nesetkaly a naopak to byl on sám, kdo se ke konci kola odporoučel k zemi.

Co Vašek našel svůj herní rytmus, začala Ruslanovi noční můra. Od počátku druhého dějství začal tahat za kratší část provazu a nechával se trefovat. Tato demolice pokračovala i přes třetí kolo a teprve ve čtvrtém po přesném úderu kolene se čečenský vyzývatel již ze země nepostavil.


Vašek Sivák jakožto historicky první šampion Real Fight Areny i jako první člověk svůj mistrovský opasek obhájil. Tohoto úspěchu navíc dosáhl i s přetrvávajícím zraněním, které si s sebou táhne již od února.

Další bojovou zastávkou Vaškovi bude turnaj Yangames, který se koná 27. července v Praze. Zde bude obhajovat svůj pás WAKO PRO, který se mu pokusí vzít někdejší šampion WKN a WAKO PRO Eddy Nait-Slimani, jenž je od července roku 2021 dle Combat Pressu veden na devátém místě žebříčku pérové váhy.


Zdroj: Real Fight Arena


Další články