Sleduj nás

Drsná kritika Whiteovy fackovací zábavy! Připojil se známý boxerský promotér a nebral si servítky

Drsná kritika Whiteovy fackovací zábavy! Připojil se známý boxerský promotér a nebral si servítkyFOTO: UFC

„Opravdu chceme, aby tohle sledovaly naše děti?!“ ptá se známý boxerský promotér, který skalpuje Danu Whitea, kvůli jeho šílenému nápadu.

Dana White je byznysmen, který má čich na velké věci. To je ten hlavní důvod, proč v Americe odstartoval první fackovací organizaci pořádně ve velkém. Od samotného začátku tvrdil, že to bude pecka, a hned první turnaje ukazují, že měl pravdu. Jen značná část lidí této zábavě stále nemůže přijít na chuť.

„Aby bylo jasno, jsem velkým fanouškem UFC a jsem velkým fanouškem MMA. Nesouhlasím ovšem s tím, co Dana White nyní dělá. Fackovací soutěž? Vůbec nemohu uvěřit, že toto někdo dobrovolně schválil, a ještě navíc pustil do televize. Jak je to možné?!“ ptal se nechápavě známý šéf ze stáje Matchroom Boxing Eddie Hearn.


„Opravdu chceme, aby se na tohle dívaly naše děti? Chceme je učit, aby se také fackovaly? Aby se fackovaly, nebránily se apod.? Slyšel jsem přirovnání, že je fackování bezpečnější jak box, protože obdržíte tři facky a jdete domů, ale skutečnost je taková, že vy ty facky skutečně musíte přijmout. Musíte je ustát. Není to tak, že se můžete bránit, jako tomu je v každém jiném sportu,“ popisoval.

„Chápu, že lidé vyhledávají bizarní věci, ale tohle mi přijde až trochu moc přes čáru. Opravdu by se měl objevit někdo, kdo proti tomuhle drsnému způsobu zábavy zasáhne. Tohle je čiré násilí páchané na lidech,“ pronesl Hearn pro MMA Fighting.


Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články