Sleduj nás

Drew Dober: UFC mě nenechá bojovat s Pimblettem, když vědí, jak bych ho zničil

Drew Dober: UFC mě nenechá bojovat s Pimblettem, když vědí, jak bych ho zničil
Paddy Pimblett na soupeře s lepší kvalitou nemá, je přesvědčený Drew Dober, který si z anglického bojovníka dělá srandu.

Na Drewa Dobera čeká už dnes v noci zápas proti Bobbymu Greenovi, a pokud vyhraje, bude si chtít říct o dalšího (pohledem na žebříček) rovnocenného soupeře.

V hlavě mu už teď utkvělo jméno, ale není si jistý, zdali by mu jej UFC dalo. To hlavně z toho důvodu, že by ho rozemlel na kousíčky a připravil ho tak o jeho slávu.


„Rád bych si to hned v příštím fightu střihl s Pimblettem, ale je mi jasné, že mi ho Dana White jen tak nedá… Buďme k sobě upřímní, je to prostě jeho miláček a co jsme viděli Paddyho poslední zápas, byl víc k smíchu,“ rozparádil se Dober.

Drew Dober chce titul v UFC Drew Dober


„Všichni mohli vidět, jak Paddy selhal, což znamená, že teď už UFC nebude riskovat, že ho postaví proti někomu lepšímu, jako jsem například já. Rozbil bych vám to vaše prasátko na zlaťáky,“ rýpal na tiskové konferenci.

Je jasné, oč se Dober snaží. Rád by si předem zajistil vstupenku do boje proti Pimblettovi, který je divácky velmi atraktivním protivníkem. Aby to však vyšlo, potřebuje se nejprve prodrat přes Bobbyho Greena a poté musí doufat, že jeho prosbu UFC zváží.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články