Sleduj nás

Drama na turnaji OKTAGON 26! Zakrvácený a zdrogovaný provokatér útočil v hledišti na Vémolu, do akce musel Cverna s Rittigem

Drama na turnaji OKTAGON 26! Zakrvácený a zdrogovaný provokatér útočil v hledišti na Vémolu, do akce musel Cverna s Rittigem
Na posledním turnaji organizace OKTAGON bylo pořádné dusno. Řádil tam totiž provokatér, který se na galavečeru nejdříve porval, pak šťouchnul do Karlose Vémoly a nakonec si to nakráčel přímo do oktagonu, kde chtěl mluvit s Ondřejem Novotným.


Situaci naštěstí vyřešil Palo Neruda, spolumajitel organizace. Ten si totiž muže, který měl dlaně a kalhoty celé od krve, všiml a nechal ho vyvést.

"Já jsem tam tak stál a koukám, že vedle stojí nějaký chlap a tleská. V první chvíli jsem si myslel, že je to nějaký technik od kamer a na něco čeká. Jenže se opíral o bok klece v mé blízkosti tak moc, že se mě dotýkal. Přišlo mi to divné, protože cizí člověk se přeci jen tak neopírá o někoho, koho nezná. Prohlédl jsem si ho, on si prohlédl mě a najednou vidím, že má ruce celé od krve. Zeptal jsem se, co se mu stalo a on odvětil, že nic a tleskal dál."

“A kam jdeš? Za Ondrou! Tak se dívám dál a vidím, že má i kalhoty od krve. Ihned jsem řekl ochrance, aby ho vyvedli ven z klece, aby se nic nestalo, protože nikdy nevíte, co může takový člověk udělat. Dál už jsem pouze zahlédl, jak šel napřed před ochrankou a strčil do Karlose Vémoly. Strhla se potyčka...”

Ještě před tímto incidentem, než se podařilo nezvanému hostovi nakráčet do OKTAGONu, šťouchl do brady Karlose Vémoly. A když ho ochranka vyváděla, chystal se to udělat znovu. To už naštěstí zakročil Alex Cverna společně s Ivem Rittigem.


"Sedíme s Karlosem v první řadě a najednou jde kolem maník, který ho šťouchne do brady. A to zcela úmyslně. Bylo vidět, že to měl připravené. A dobře věděl, že je teď Karlos v takovém stavu, že se s nikým nemůže prát. Tak jsem na něj hodil zlý pohled, ale dál jsem to nechal být. Ten kluk si to navíc naštrádoval rovnou do klece, ale z ní ho rychle vyhodili. Měl kalhoty celé od krve."

"Pak koukám, že se vrací zpátky. A to už jsem měl tušení, že se něco stane. Zvlášť, když si hladil pravou ruku, s níž chtěl opět sáhnout na Karlose. Ale to už jsem mu znovu nedovolil. Tu ruku jsem mu chytil a odstrčil jsem ho. On se otočil a ohnal se, ale to už ho vedle chytil Rittig. A to už jsem si nenechal líbit vůbec. Nechtěl jsem, aby se s ním Rittig nějak tahal, navíc tam seděla i těhotná Lela a já nemohl dopustit, aby na ni spadli. Tak jsem po něm vystartoval, ale to už ho tahali pryč. A ještě že tak. Kdyby takové štěstí neměl, něco bych mu asi udělal,” popsal celou situaci Alex Cverna.

Všichni přítomní se zároveň shodli, že z útočníka nebyl cítit alkohol, ale jeho pohled byl zcela nepřítomný, otupělý a plný nenávisti.

Další články