Sleduj nás

Dovolte mi s ním bojovat, stačí jen malá MMA exhibice, prosí McGregor o zápas s Nasukawou

Dovolte mi s ním bojovat, stačí jen malá MMA exhibice, prosí McGregor o zápas s Nasukawou

Conor McGregor by rád za doprovodu společnosti Rizin uspořádal podobně jako jeho boxerský kolega Floyd Mayweather exhibiční zápas s mladým Japoncem Tenshinem Nasukawou.

Tenshin Nasukawa má na stole výzvy

I když tu máme stále nezodpovězenou otázku, kdo další na irského velikána čeká v rámci UFC, k čemuž nám Dana White řekl, že by Notoriouse rád viděl zápasit zase s ruským vládcem Khabibem, tak si ve volném čase Conor zařizuje vlastní plány. Jeden takový ho inspiroval během boxerského duelu Floyda s Tenshinem, který skončil možná ještě dříve, než jsme všichni čekali.

„Přeju si vyrazit do Tokia, kde bych se utkat s Tenshinem Nasukawou v exhibičním duelu smíšeného bojového umění,“ napsal McGregor na svém twitterovém účtu, z něhož pár dní předtím komentoval i Floydovu nekompromisní výhru. Jak již zaznělo, mladý Japonec je možná skvělý kickboxer a ani ve světě MMA ještě nepoznal přemožitele, přesto tady si ukousnul až příliš velké sousto.

Bývalý šampion z pérové a lehké váhy pod podpisem UFC dříve naznačil, že chce přijímat hlavně ty zápasy, které přinesou vysokou sledovanost. „Prosím, zařiďte to a zařiďte to hned,“ vyslal svůj vzkaz k organizátorům Rizinu, jež se k dané věci sice ještě nijak nevyjádřili, ovšem rozhodně mají nad čím uvažovat. S další podobně velkou propagaci své soutěže možná ani oni sami nepočítali.Další články