Sleduj nás

Dostala jsem tvrdou facku, uznává Jedrzejczyk po další blamáži. Boj o titul chce zkusit znovu

Dostala jsem tvrdou facku, uznává Jedrzejczyk po další blamáži. Boj o titul chce zkusit znovu

Svůj boj o titul v muší váze prohrála, přesto se snu o opětovném prvenství vzdát nehodlá. Joanna Jedrzejczyk je nyní otevřená návratu do slámové kategorie, kde se chce nabrat nové síly a pak vyzvat současnou šampionku.


Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.

Sebevědomí před UFC 231, které se odehrálo 9. listopadu v kanadském Torontu, měla více než dostatek. Jednatřicetiletá polská zápasnice se místy i chvástala, že pokud vyhraje, tak z ní bude G.O.A.T. (Greatest of All Time), jenže ve střetu s Valentinou Shevchenko jí pěkně spadl hřebínek.

Joanna, ačkoliv prohrála „jenom“ na body, připustila, že jí hvězdy té noci zrovna nebyly nakloněny a popřála své přemožitelce hodně štěstí. I odveta by v budoucnu byla možná, nicméně ona sama se rozhodla, že se vrátí tam, kde se jí dařilo nejvíce - do slámové váhy.


Joanna Jedrzejczyk je nyní otevřená návratu do slámové kategorie

„Nedopadlo to, čehož lituju, ale rozhodně nechci, aby to ovlivnilo mé ambice, mé cíle, ba ani mé sny. Toužím se znovu stát šampionkou a věřím tomu, že v nižší hmotnostní kategorii se mi to podaří,“ svěřila bojovnice, jíž na kontě nedávno přibyla teprve třetí porážka.


V té nejnižší ženské kategorii pod podpisem UFC drží momentálně titul Rose Namanujas. I o ní se dost mluví, zdali a kdy vůbec se vrátí na scénu. „Vím o ní, že má 4 měsíce na to, aby obhájila svůj pás. Tak to je vždy. Musíte aspoň jednou ročně bojovat, jinak vám ten titul vezmou,“ prozradila Jedrzejczyk.

Otázka ovšem je, zdali jí to UFC dovolí. „Pokud půjde vše podle plánu, Jessica Andrade a Rose Namanujas se utkají o titul, já se pokusím vrátit do formy a pak vyzvu vítěze. Musím to udělat pro sebe i pro své sny,“ uzavřela.


Další články