Sleduj nás

Dost už, ty lháři! Výzva přijata, jdeme bez rukavic! Musím ti urazit hlavu! zuří Jaroslav Kotlár

Dost už, ty lháři! Výzva přijata, jdeme bez rukavic! Musím ti urazit hlavu! zuří Jaroslav KotlárFoto: Clash od the Stars

Čeho je moc, toho je příliš. Jaroslav Kotlár už déle nemohl přihlížet tomu, jakou „špínu“ na něj hází rival Datel. Teď mu slíbil krutou mstu.

Myšlenky na odvetu s Karlosem Bendou šly pro tuto chvíli stranou. Kotlar Security má totiž nový cíl, a tím je zastavit upovídaného frajírka Marka Valáška alias Datla, který nyní na Jardu tahá špínu z minulosti.

„Divili byste se, co je ten člověk zač. A já vám to teď postupně začnu ukazovat. Mám na něho spoustu materiálu!“ řekl Datel během nedělní tiskové konferenci. A jak je vidno, svá slova dodržel, že to i Kotlára zvedlo ze židle.

„Datle, naštval jsi mě fakt hrozně moc!“ zlobil se Kotlár, kterému tento oponent začal hodně silně brnkat na nervy. Údajně proto, že si vše vymýšlí a špiní zde Jardovi jméno.

„Tak hele, ty lháři, teď vyhraj ten zápas proti Dynamovi a potom půjdu teda s tebou. A bez rukavic, jak jsi chtěl! Do velké klece!“ přidával na důrazu. To je navíc vůbec poprvé, co Jarda upustil od své oblíbené klece strachu, kterou považoval za svůj nový domov a všechny nadcházející zápasy chtěl pořádat v ní.


„Věříš si? A zastáváš se Hlaváčka, který mě okradl? Tak ok! Za tohle, co jsi o mně řekl, ty lháři odpornej, pořádně dostaneš! Teď tu tvoji výzvu už přijímám!“ vzkazoval Kotlar Security.

„Snaž se, abys teď vyhrál, protože když vyhraješ, půjdeme my dva spolu do klece, a bez rukavic, a slibuji ti, že dostaneš tak, jak jsi ještě nikdy nedostal! Bude to tvůj konec, to si pamatuj!“ vygradoval Jardův hněv.

Zápletku, a ne zrovna malou, bychom zde měli, teď ještě abychom se toho zápasu dočkali. Pohledem na papírové předpoklady je Datel ve svém sobotním titulovém zápase proti Tomáši „Dynamo“ Křižanovi poměrně značný outsider.


Extra motivaci po tomto Kotlárově vyjádření určitě mít bude, jenom ji bude muset dokázat přetavit ve zdárné vítězství a rozhodnout o tom, že první šampion organizace Clash of the Stars bude z Česka.

Zdroj: Clash of the Stars


Další články