Sleduj nás

Dokážu věci, které nikdo jiný nesvede, chválí se doposud neporažený Israel Adesanya

Dokážu věci, které nikdo jiný nesvede, chválí se doposud neporažený Israel Adesanya

Slíbil, že si divizi střední váhy podmaní, a to se mu také podařilo. Israel Adesanya (18-0-0) je novým králem kategorie do 84 kilo a nyní cítí, že zde není nikdo, kdo by se mu mohl rovnat.  

Vše je odvozeno od bohatého bojového arzenálu, kterým tento třicetiletý neomylný stroj disponuje. Adesanya využívá jak svých výškových rozměrů, tak své výtečné techniky, která je nebezpečná každému, komu čelí.

„Dnes jsem ukázal, že dokážu věci, které nesvede nikdo jiný,“ říkal po úspěšné titulové bitvě proti Robertu Whittakerovi nigerijský bijec, jenž doposud z osmnácti střetnutí nepoznal hořkost porážky.

„Do arény přišlo skoro šedesát tisíc lidí a vím, že si spousta z nich přála, abych prohrál. Touhle výhrou jsem ale všem ukázal, že jsem chytřejší než ostatní. Nikdo to nedělá tak dobře jako já,“ chválil se Adesanya.


Jaké budou nyní jeho další kroky? Vše nasvědčuje tomu, že svou první obhajobu svede s druhým doposud neporaženým bojovníkem Paulem Costou (13-0-0) a následně by se chtěl vydat do polotěžké váhy za Jonem Jonesem (25-1-0). Údajně je jediný, kdo ho svou technikou může ohrozit. Tak uvidíme.


Další články