Sleduj nás

Dobře naladěný Overeem vyslal varovný vzkaz celé těžkotonážní divizi. Jakého soupeře vyhlíží příště?

Dobře naladěný Overeem vyslal varovný vzkaz celé těžkotonážní divizi. Jakého soupeře vyhlíží příště?

Alistair Overeem se vydává na poslední titulové tažení, na kterém ho jediná prohra může poslat do důchodu. Než se ovšem tak stane a on pověsí rukavice na hřebík, chce čerpat z nově nabité vítězné energie, jež mu byla dodána v noci ze soboty na neděli.

Čtyřicetiletá nizozemská legenda, která má na svém kontě už šedesát šest profesionálních MMA duelů, se na turnaji UFC Fight Night 176 uvedla výhrou nad Augustem Sakaiem, kterého zdolala zkraje pátého kola na TKO.

Po této výhře si Overeem požádal o chvilku klidu, ale ne moc dlouhou. Údajně ještě v zimě by se mohl objevit v kleci a tentokrát si bude žádat o někoho z předních pater žebříčku těžké váhy.


„Myslím si, že jsem dosáhl svého vrcholu. Tohle je bezpochyby má nejlepší forma, jakou jsem kdy měl. Každý den pokračuji v růstu a zlepšuji se ve všech aspektech – na zemi, v postoji, v razanci úderů i své kondici,“ pochvaloval si svou formu. 

„Rád bych se střetl s Derrickem Lewisem, protože má ústa plná hloupých keců. Ale nebránil bych se ani odvetě s Jairzinhem Rozenstruikem, i když si myslím, že jsem ho už porazil, pouze rozhodčí neprokázal cit pro hru," pronesl „Demolition Man“ na tiskové konferenci..


A vzhledem k situaci v popředí žebříčku těžké váhy vše patrně směruje k jedné velké odvetě.

„Nevidím jinou možnost, než že se dočkáme pokračování bitvy Overeem vs. Rozenstruik 2,“ uvedl novinář Brett Okamoto. A svým způsobem má pravdu. Kromě Jairzinha je volný už jenom Jon Jones, ale ten půjde bojovat přímo o titul.


Další články