Sleduj nás

Do UFC se už nikdy nevrátím, hodně špatně tam platí, vypověděla kráska Paige

Do UFC se už nikdy nevrátím, hodně špatně tam platí, vypověděla kráska Paige
Paige VanZant na návrat do UFC už nemyslí, za ty peníze jí to údajně nestojí.

Jedna z nejvnadnějších bojovnic současné doby stále úplně nezanevřela na smíšená bojová umění. Údajně má MMA v jejím srdci stále své místo a jednoho dne se k němá ještě vrátí.

Upozornila ovšem, že do UFC už to nebude. Výplata, kterou svým sportovcům tato organizace dává, je prý hodně nízká, až směšná.

„Nyní mě sice čeká debut v AEW (All Elite Wrestling), ale tím rozhodně má cesta ještě neskončí. V mé mysli i v mém srdci bude mít MMA stále své místo a já se k němu velmi ráda jednou vrátím,“ odhalila půvabná zápasnice pro ESPN.

AEW ovšem s bojováním nemá příliš moc společného. Jedná se spíše o show pro diváky. A PVZ je nyní více bavičkou jak bojovnicí.


„Znám své srdce, a to mě vábí k MMA. Samozřejmě, že bych se ráda opět vrátila do UFC, ale to už neudělám, hodně špatně tam platí. Z takového kroku bych vůbec neprofitovala. Chci být tam, kde můj talent ocení,“ nastínila své plány.

Teď už jenom zbývá vyřešit, kde Paige VanZant skutečně ocení. Z UFC jí propustili, protože přestala podávat kvalitní výkony. A nepředvedla se ani v BKFC, kde prozatím ještě nevyhrála. Pokud své resumé nezlepší, bude se pak moct spoléhat už vážně jen na svou tvářičku.

Další články