Sleduj nás

Díky moderní vědě změna pohlaví nepopírá biologické zákony, říká transgender kulturista, který teď inspiruje ostatní

Díky moderní vědě změna pohlaví nepopírá biologické zákony, říká transgender kulturista, který teď inspiruje ostatníFoto: IFBB Elite Pro

Účastní se kulturistických soutěží, točí dokumenty a inspiruje lidi po celém světě. Říká jim, že změna pohlaví není špatnou věcí a rozhodně nepopírá biologické zásady.

V rámci profesionálního kulturistického dění bylo poslední dny až podezřelé ticho, které se rozhodl prolomit nynější fitness trenér, příležitostný závodník a výživový poradce Cody Harman.

Tento urostlý, vousatý a svaly obrostlý člověk nebýval vždy mužem. Ještě před pár lety měl vše, co má každá správná žena mít, dokonce i vstoupil do sňatku manželského, jenže se v něm nikdy necítil sám sebou. Teprve až se změnou pohlaví se začal cítit normálně, přirozeně a teď svým příběhem „inspiruje“ ostatní, aby udělali téže věc.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Než došlo k mé proměně z ženy na muže, nebyl jsem sám sebou. Našel jsem si sice vztah, chtěl jsem mít děti, ale pořád to bylo takové nucené a nepřirozené. Nakonec jsem zabředl do moderní vědy a já náhle pochopil, že tohle je cesta, kterou se chci vydat,“ vyjádřil se Cody Harman během jedné ze svých pravidelných přednášek, kterou nyní pronesl v Muscle & Health podcastu.   

Do redakce se dostavily i otázky a názory posluchačů. Jeden z nich zněl: „Nesouhlasím s panem nebo paní Harmanovou, ať už je to cokoliv. Pokud se narodíte s varlaty, jste biologicky mužem, pokud se narodíte bez nich, jste ženou. A žádná změna pohlaví nezmění vaši podstatu.“


Cody ovšem s podobnou reakcí počítal. „Dnes mě kontaktují ženy, které chtějí být stejné jako já, pouze k tomu nemají odvahu. Nemají odvahu učinit ten jeden potřebný krok navíc. Bojí se, jak je veřejnost přijme. A já se ptám: Co je zlého na tom, když se budete cítit dobře? Díky moderní vědě již změna pohlaví nepopírá žádné biologické zákony,“ je přesvědčený.

„Jsi pro mě takovou inspirací!“ doslechli jsme se v podcastu i kladných názorů. „Sama jsem váhala nad touto proměnou, ale když tě slyším, dodává mi to energii, abych ji konečně podstoupila. Nebuďme vězni v cizím těle, buďme konečně sami sebou!“Další články