Sleduj nás

Diego Kotlár: Sportovec jako já motivuje lidi, aby začali cvičit a něco dělali. Fanoušci ve mně vidí svůj vzor

Diego Kotlár: Sportovec jako já motivuje lidi, aby začali cvičit a něco dělali. Fanoušci ve mně vidí svůj vzorFoto: Clash of the Stars

Diego Kotlár je jedním z lidí, kteří navždy změnili celou tuhle bojovou hru, a proto si spousta fanoušků přeje být jako on.

Doposud jsme si Diega prezentovali jako padoucha, který akorát parazituje na dávkách a svým chováním nemá daleko od druhé návštěvy Mírova. Každá mince má však dvě strany a tentokrát i sám Kotlár přiznal, že i špatná reklama je stále reklamou a hlavním cílem jeho kontroverzní činnosti je přinutit více lidí, aby začali trénovat. U nějakého malého procenta se mu to už dokonce podařilo.

„Lidé mi sice nadávají, ale podívejte se pořádně, kdo tady nejvíce změnil celou tuhle hru. Nejvíce se pod její rozvoj podepsali Dynamic, Jarda (Kotlár) a já, my tři. I když nemáme žádný zápas, každý nás pořád řeší. Přední media nám věnují pozornost, protože my jsme hlavními tahouny této hry,“ nechával se Diego slyšet.


„My jsme jako první (patrně z Romů, ale není přesně definováno) začali něco dělat. Dřeli jsme a motivovali další lidi, aby taky začali cvičit. Kdekoliv se podíváte, všude jsme my, a především potom já, Diego, protože jsem něco dokázal a obrátil celý tenhle svět vzhůru nohama. To jen díky mně všichni chtějí do Clashe. Fanoušci ve mně vidí svůj vzor a chtějí být jako já,“ prohlásil, načež dal nahlédnout do své minulosti.  

„Když jsem začínal s tréninky u Tomáše Polláka (loni na jaře), tak jsme jeli na sto procent. Tlustej Diego měl to srdce a šel do zápasu. A i když mě nějaký Karlos Benda porazil, tak jsem prohrál se ctí a vůbec mi to nevadí, protože jsem čelil člověku, který má, co se týče zápasů v kleci, něco za sebou. Co se týká ulice, tam by to bylo jiný, ale ve sportu, kde platí pravidla, mě předčil. Jako sportovec byl mazanější a rychlejší,“ připomněl Diego, který v hlavě stále nosí odvetu, na kterou údajně bude lépe připraven. A bude nejraději, pokud si v ní prosadí malou klec a ideálně i pravidla ulice. 


Zdroj: Autorský text


Další články