Sleduj nás

Diego Kotlár po boji se žloutenkou vyzve „falešného Bejra“. Udělám si z něho hopík! slíbil

Diego Kotlár po boji se žloutenkou vyzve „falešného Bejra“. Udělám si z něho hopík! slíbil Foto: RedFace / Clash of the Stars

Boj se žloutenkou je (doufejme) tentam, a tak se Diego Kotlár mohl vrátit zpátky na scénu. Letos v červnu, tedy přesně po roce, nastoupí ke svému druhému zápasu, který se již neuskuteční v Clash of the Stars, nýbrž v RedFace.

Změna prostředí je pro pouličního bojovníka ze Šumperka logickým vyústěním, když vezmeme v potaz, jaké spory s Clashem poslední nejen dny, ale v podstatě i týdny řešil.

Diego očekával nějakou finanční kompenzaci za to, že jej organizace nakazila žloutenkou, ale protože tušil, že soudní spor s takto velkou společností nevyhraje, tak na doporučení své manželky trestní oznámení stáhl.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Přesto je nutné říct, že Diego stále razí názor, že byl loni v červnu před zápasem s Karlosem Bendou nakažen žloutenkou od „Krále Berouna“, a tak v rámci pomsty vyzval do malé klece promotéra Tomáše Le Syho, kterého plánoval „rozšlapat“. Jeho výzva ovšem jen vyšuměla někde v dáli, a tak přišel onen zmiňovaný logický přestup.

Kotlár byl představen toto pondělí na tiskové konferenci RedFace jako nová posila organizace, kde mu byl domluven divácky zajímavý zápas s Michalem Indrou alias Drzým Čertem či Falešným Bejrem. Jedná se o člověka, který je dobrým přítelem Karlose Bendy, což je samo o sobě pro Diega hnacím motorem, protože Karlose dodnes nenávidí.


„Udělám si z tebe hračku na hraní, udělám si z tebe hopík!“ zvolával Diego během tiskovky na svého soupeře, který měl hned z úvodu plné ruce práce se skutečným Alešem Bejrem. Právě jeho se vydal do RedFace ulovit, avšak dostal podmínku, že se nejprve musí uvést výhrou.

„Diego má koule a je jedno, jestli vyhraje nebo prohraje. Ale Diego má koule!“ pokračoval Kotlár, jenž do boje vstoupí v roli papírového outsidera. „Když jsem si to nevyříkal já s Karlosem, tak si to vyříkáme my dva mezi sebou. Doufám, že se mi to povede, a v tom boxu tě smetu! Udělám si z tebe hopík!“ zopakoval.

Kotlár je nyní bez práce, za což viní Clash of the Stars, ale jednorázovou zakázku si přeci jen našel. Zdali se mu povede sundat Michala Indru, to se dozvíme 14. června v Pardubicích.Další články