Sleduj nás

Diego Kotlár nadával jako pes na městském úřadě: Jsou tu samí rasisti a za vše může Benda!

Diego Kotlár nadával jako pes na městském úřadě: Jsou tu samí rasisti a za vše může Benda!Foto: Clash of the Stars

Je krásné pondělní ráno a Hanušovice si žijí svým poklidným životem. To ještě netuší, že jejich idylku už brzy cosi naruší. Garážový zápasník a legenda z Mírova či Valdic sem má co nevidět přijet na usmiřovací schůzku s Karlosem Bendou.

Spory této dvojice došly daleko za hranu nějaké přijatelnosti. Dokonce ani žádný z uchazečů nemusí nosit žádné masky, tato nenávist je skutečná, nefalšovaná a dost velká.

Udání na Karlose

Diego, ačkoliv sám verbálně prakticky na denní bázi urážel svému oponentovi rodinu, byl tou první osobou, která se rozhodla předat případ příslušným státním orgánům. „Benda mi vystavuje nahá děcka na internetu!“ znělo ve zprávě, kterou následně musela policie zkontrolovat a prověřit.


Zjistilo se, že během jedné z pravidelných Diegových salv urážek na rodinu, kdy měl touhu velice intimně poznat Karlosovu maminku, mu jeho protivník do soukromého chatu poslal fotku jednoho z jeho dětí, jak na ulici ukazuje přirození na kolemjdoucí, a napsal: „Kdyby ses místo toho urážení raději staral o svá děcka (aby nezlobila).“ Toto ovšem Diega natolik pobouřilo, že s tím běžel hned na policii.

Po přezkoumání jeho žádosti se došlo k závěru, že se Karlos ničeho nedopustil, na což Honza Kotlár už během čtvrteční tiskové konference zareagoval slovy: „To policie odvedla hodně špatnou práci! A taky to předám dál!“ V tento moment si Karlos jen rýpnul: „A nechceš jim také říct, že se vyspíš s jejich matkami, jak to máš ve zvyku?“ Diego se však jen pousmál a odvětil: „Třeba klidně, třeba klidně.“ Slíbil ovšem, že tento případ nyní dá do rukou svému právníkovi.


Udání na Diega

Protože ty nadávky byly četné, veřejné a přetrvávající prakticky dodnes, mohlo být jen otázkou času, než se k novodobému Terminátorovi štěstěna otočí zády. Jeden ze sledujících, který zhlédl Diegova videa, kde mluví sprostě před svými čtyřmi dětmi a nadává Karlosovi do rodiny, poslal na policii v Hanušovicích anonymní udání, ve kterém nechyběl stručný popisek, čeho se Jan Kotlár dopouští, a samozřejmě byla přiložená i tři videa, kde je vše zdokumentováno.

Jelikož byly důkazy neprůstřelné, případu se ujal státní orgán sociálně právní ochrany dětí (OSPOD), který nyní začal velice pozorně mapovat Kotlárovo chování i to, v jakém prostředí se svými dětmi žije. Diego je nicméně přesvědčený, že ten anonym je Karlos Benda, který se snaží o to, aby mu stát vzal děti. A to jeho zlobu vůči protivníkovi z Clash of the Stars ještě více podpořilo.

Setkání na městském úřadě v Hanušovicích

A nyní se konečně dostáváme k tomu zásadnímu, o čem původně měl pojednávat tento článek. Pokud vaše spory s nějakou osobou dojdou takto daleko, kdy to řeší nejen policie, dostali Karlos Benda i Jan Kotlár předvolání na městský úřad v Hanušovicích, kde se vás pověření pracovníci budou snažit usmířit… Jak si asi myslíte, že tento pokus dopadl?


Jak Benda, tak i Kotlár se na úřad dostavili ve smluvený čas, načež začal pohovor. Nejprve řekl Diego svoji verzi příběhu, následně Karlos a poté došlo na otázku, zdali jsou obě strany připraveny na usmíření. Diego usoudil, že toho bylo již dost, tak odpověděl ano, jenže Karlos nezapomněl. Když vám více než půl roku někdo prakticky denně uráží rodinu, zvířata, de facto i přítelkyni, tak tomu dotyčnému asi jen tak mávnutím ruky neodpustíte… Svým rozhodnutím ovšem založil požár na střeše.

Diego okamžitě přepnul a vrátil se zpátky do svého klasického módu. „To je špína ten Benda, nechce se usmířit!“ A v ten moment viděl fatální selhání i u pracovníků úřadu. „Všichni jste rasisti! Já jsem jen bránil svoje děcka!“ spustil pěkně zostra, přičemž kladl důraz právě na ten rasismus, který několikrát zmínil již na čtvrteční tiskové konferenci.

„Diego místo toho, aby se aspoň na úřadě choval slušně a dělal tam neviňátko, aby dostal co nejmenší pokutu, tak jim tam všem hrubě vynadal. Všichni samozřejmě byli podle něho velcí rasisti,“ sdělil nám Karlos Benda, který zároveň prozradil, že další peprné dodatky z onoho setkání vydá již zítra večer, tedy v úterý, na svém YouTube kanálu. Máte se tedy na co těšit.


Další články