Sleduj nás

Diego Kotlár: Karlos Benda je hlupák, co podstoupil lobotomii. Odveta určitě bude a tam ho nadobro zhasnu

Diego Kotlár: Karlos Benda je hlupák, co podstoupil lobotomii. Odveta určitě bude a tam ho nadobro zhasnuFoto: Clash of the Stars

Diego Kotlár znovu potvrdil, že se jeho odvety s Karlosem Bendou určitě dočkáme. Tentokrát ale výsledek bude naprosto odlišný.


První zápas asi už nemusíme připomínat, viděl ho nejspíše každý. Silácké řeči Diega Kotlára se v ostrém boji rozbily jako voda o skálu. Třicetisekundové dobrodružství skončilo dvěma zlomenými žebry, zlomenou kůstkou v obličeji a sedmi stehy na týlu hlavy. Nutno však dodat, že tato nálož Kotlárovi nestačila, a tak si říká o přídavek. Toho bychom se měli dočkat v průběhu příštího roku.

„Říkám vám, že teď už se to nestane. Teď už se to určitě nestane (aby mě Benda porazil). Když jsem se díval na záznam našeho prvního zápasu, tak jsem tam udělal nesmírnou kravinu, po které se sám biju do hlavy, že kdybych byl jen o trošičku rychlejší a vypustil tam tu svoji ránu, tak je po Bendovi,“ oznámil Diego.

A že by jeho soupeř o odvetu nejevil zájem? „Hele, vy nevíte, co to jsou peníze. A co dělají s Bendou peníze. A když půjde s Diegem, to bude zase hodně, hodně a hodně sledovaný, vy trubky,“ popíchl Kotlár nejen nás, ale vesměs i všechny pochybovače, kteří jeho slovům o plánované odvetě nevěří.

Venku by bral kámen

Diego je smířený s tím, že by se případný druhý zápas opět uskutečnil v MMA oktagonu, kde platí jistá pravidla. Pakliže by mu to Clash ale dovolil, preferoval by klec strachu (bojiště o rozměrech 3x3 metry), anebo rovnou ulici. Ta je jeho dominantou.


„Já jsem vyrůstal na úplně jiných základech, než ten váš Bendík zná. Já jsem se rval s Bulhary, Turky, Slováky i Ukrajinci po garážích. To byli jiní frajeři a jiné zápasy. Benda tohle nezná. Kdyby byl u mě za barákem, tak mu ukážu realitu. Beru kámen, pecka do hlavy a KO. A rovnou ho veze záchranka,“ popsal Diego, jaké jsou jeho pouliční dovednosti, které jej však už minimálně jednou dostaly do kriminálu.

„Benda podstoupil lobotomii. Co říká o Patrikovi (Žralokovi), to je přesně on sám. On umí jen ponižovat lidi. Odveta s ním bude, musím ho naučit se chovat,“ držel se Diego své verze příběhu.

A co Ricardo Kotlár?

Nesmíme zapomínat ani na to, že o Bendu kromě Diega jeví zájem i jeho stopadesátikilový bratr Ricardo Kotlár. Ten již od června údajně poctivě trénuje a je jen otázkou času, než se organizaci Clash of the Stars představí se svou výzvou. Dle jeho predikce přijde začátkem nového roku a Karlose si upeče nad grilem jako žábu. Tak uvidíme, jak se to nakonec vyvine.


Zdroj: Autorský text


Další články