Sleduj nás

Diego Kotlár: Jsem stejně dobrý jako Karlos Vémola. Benda nic neumí, dostane KO v prvním kole

Diego Kotlár: Jsem stejně dobrý jako Karlos Vémola. Benda nic neumí, dostane KO v prvním koleFoto: Clash of the Stars

„Teď je ze mě ‚Terminátor‘ Diego Kotlár a věřte mi, jsem stejně dobrý jako Karlos Vémola a toho Bendíka vám zruším v prvním kole!“

Kdepak Jaroslav Kotlár, ten pravý trest na Karlose Bendu teprve čeká. Protože si drze otevírá pusu, shazuje lidem IQ a dělá si ze soupeřů jenom legraci, za to si na něj začal brousit zuby velmi nebezpečný stroj na knokauty.

Pokud ještě netušíte, o koho jde, zabrouzdejte do novin o dvacet let zpátky, jak se tu kdysi záhadně ztráceli turisté z Ukrajiny, Rumunska, Bulharska i Slovenska. To Diego Kotlár je všechny ničil v garážových bitkách, kde, a to se podržte, rozhodčí nemohl zasahovat.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Tam platily zákony ulice. To nebylo tak, že frajer dostal jednu, zasáhl rozhodčí a byl konec. Ne. Tam frajer musel ležet tuhej, nebo ho odvezla záchranka,“ říkal Diego ve svém pravidelném streamu.

Očištění rodinného jména

Posuneme-li se v čase o několik chvil zpátky, pasoval se Diego do role novodobého Terminátora. Tehdy našemu webu sdělil, že jednak hodlá očistit rod Kotlárů, ale navíc musí Karlosovi Bendovi konečně srazit hřebínek, protože si údajně dělá jméno na lidech tím, že je veřejně ponižuje.


„Abyste věděli, teď je ze mě Terminátor. Já jsem Terminátor Diego Kotlár. A nejsem žádné tlusté prase, já jsem taky dobrej, jako je Karlos Vémola,“ oznámil nový člen organizace Clash of the Stars.

„Viděl jsem Bendova videa, jak trénuje, a pro mě je to opičák. Neumí nic. Myslí si o sobě, že je nějaká celebrita, ale to v žádném případě není. Je to maximálně celebrita v ponižování lidí, to jediné mu jde,“ vyjádřil se.

Bendu zruší v prvním kole

„Karlos Benda má zkrácené svaly. Tím, že cvičí, tak ho ten sval nepustí, aby dal plný úder. Jsem sice trochu pomalejší jak on, ale techniku mám lepší jak on. V našem boji půjde jen o jednu věc, a to je ten KO úder,“ tuší Diego.


„Věřte mi, že vám toho Bendíka sundám. Já nejsem žádný Jarda Kotlár, já ho fakt sundám. A i když jsem takové tlusté prase, jak to tady mnozí píší, tak vám ukážu, že i to tlusté prase něco dokáže a Bendu skutečně zruším. V prvním kole ho vypnu!“ dodal Diego.


Další články