Sleduj nás

Diego Kotlár: Cigáni by měli mlátit Čechy, za tím si stojím. Pan Balog mě může obšťastnit

Diego Kotlár: Cigáni by měli mlátit Čechy, za tím si stojím. Pan Balog mě může obšťastnitFoto: Clash of the Stars

Diego Kotlár se pustil do ostré hádky s uznávaným romským trenérem Janem Balogem, přičemž se drží svého názoru, že Romové by měli mlátit raději Čechy.

Abychom byli plně v obraze, připomeňme si, co se vlastně stalo. Jan Balog je známý trenér boxu, který dostal z ulic mnoho dětí a přinesl jim do života nějaký řád. Jeho slovo má určitou váhu a jeho činy jsou minimálně obdivuhodné.

V nedávném interview pro server romea.cz pan Balog vyjádřil svou nespokojenost s výroky Jana (Diega) Kotlára, který se údajně veřejně dopouští trestných činů, aniž by si to sám uvědomoval.


„Je špatně, aby nás takoví lidé vůbec reprezentovali,“ upozorňoval například. „Diego Kotlár řekl, že není dobrý, když se Romové perou mezi sebou, a je lepší, aby místo toho mlátili gadže (osoba jiného než romského původu). To je totální hloupost,“ neztotožňoval se s Kotlárem a jeho kontroverzními názory.

Co se ale dělo dál?

Marek Cavali, Roman Samko a Diego Kotlár nebyli s tvrzením Jana Baloga spokojení, a proto mu během pátečního večera zavolali (viz přiložené video). Výsledkem byla hádka v přímém přenosu.


„A proč by to měla být hloupost (aby Romové raději mlátili Čechy)?“ ptal se Diego pana Baloga. „Ne, budeme se bít snad mezi sebou, že? Tak kde to potom jsme, pane Balog? Tak kde to jsme? Vzpamatujte se, prosím vás!“ dával volný průchod svým emocím.

„Vy jste taky Rom!“ vyčítal Diego Balogovi, že nestojí „se svými“. „A co vy máte proti mně? Že mě jdete támhle špinit. Vy se nestydíte trošku mě takhle špinit? Já jsem (do Clash of the Stars) nešel za cigány, já jsem tam šel sám za sebe. A kdybych šel do nějaké jiné reality show a měl tam sledovanost, tak je to moje věc, i kdybych měl na sobě tanga,“ jel si svůj monolog.

„Mě si vůbec, pane Balog, neberte do huby. Já jsem si vás doposud vážil, ale víte, co mi můžete? Chas miro kar!“ doplnil Kotlár s tradiční romskou nadávkou na závěr, ve které druhou stranu žádá, aby ho orálně uspokojila.


Daný stream ještě pokračoval hláškou, že se Romové, co prohráli v Clash of the Stars, měli zachovat úplně jinak, a ne vychvalovat své bílé přemožitele, zejména pak Karlose Bendu. 

„Pan Balog pochybuje, když já řeknu, že bychom měli mlátit gadže. Vždyť je to pravda. My tím ukazujeme tu slabost, když se jdeme bít mezi sebou…

Já jsem prohrál, Jarda (Kotlár) prohrál, Dynamic prohrál, další tři (Romové proti Karlosi Bendovi) prohráli a co udělali teď? Místo, aby tamhle ponížili gadže, tak ještě z něho udělali krále. Krále Romů. Udělali mu i fotku, že je králem Romů. Tak kde to jsme?“ čílil se Diego. Další články